Netflix szykuje serialowe wersje "Małych agentów" i "Mustanga z Dzikiej Doliny"

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Netflix+szykuje+serialowe+wersje+%22Ma%C5%82ych+agent%C3%B3w%22+i+%22Mustanga+z+Dzikiej+Doliny%22-118059
Netflix szykuje serialowe wersje "Małych agentów" i "Mustanga z Dzikiej Doliny"
Netflix ujawnił swoje plany dotyczące programów dla dzieci. W przygotowaniu są: drugi sezon "Kong: King of the Apes"; serialowe ekranizacje książek z cyklu "Llama Llama", gry "Skylanders" oraz komiksu "Hilda"; a także ciąg dalszy "Małych agentów" oraz "Mustanga z Dzikiej Doliny".Drugi sezon "Kong: King of the Apes" rozpocznie się od rozwiązania cliffhangera z finału pierwszej serii. Serial pokaże dalszy ciąg historii rozgrywającej się w prehistorycznym świecie pełnym dinozaurów i gigantycznych insektów. Premiera w 2017.

"Llama Llama" to ekranizacja serii książek autorstwa Anny Dewdney, które pomagają w emocjonalnym rozwoju przedszkolaków. To opowieść o małej lamie i jej interakcjach z rodziną i przyjaciółmi. Reżyserami serialu będą Rob i Saul Blinkoffowie , a showrunnerem został Joe Purdy. Premiera w 2017.

"Skylanders Academy" to adaptacja gry wideo, której akcja rozgrywa się w fantastycznym świecie wypełnionym wiszącymi wyspami i magią. Pierwszy sezon będzie miał 13 odcinków i zadebiutuje jesienią 2016. Pod koniec roku 2017 pojawi się druga seria. Swoich głosów użyczą m.in. Justin Long, Ashley Tisdale, Susan Sarandon i James Hetfield.

"Hilda" oparta jest na komiksach Luke'a Pearsona. To animacja dla starszych dzieci, opowieść o nieustraszonej niebieskowłosej dziewczynie, która podróżuje do miasta Trolberg, gdzie poznaje nowych przyjaciół oraz rozmaite tajemnicze i groźne istoty. Premiera w 2018.

"Spy Kids: Mission Critical" będzie serialową wersją serii filmów "Mali agenci". Juni i Carmen Cortezowie wstępują do akademii dla młodocianych agentów. W końcu będą musieli poprowadzić drużynę rówieśników przeciwko organizacji S.W.A.M.P. (Sinister Wrongdoers Against Mankind’s Preservation), której przewodzi niejaki Golden Brain. Za produkcję odpowiada The Weinstein Company. Premierę zapowiedziano na 2018 rok.

"Spirit Riding Free" to z kolei produkcja studia DreamWorks Animation, zainspirowana "Mustangiem z Dzikiej Doliny". Serial opowie o podróży pewnego rumaka, który nie daje się ujarzmić. Koń zaprzyjaźni się z dziewczynką imieniem Lucky. Premiera w 2017.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones