Nie tylko "Nieobliczalna". Top 5 kryminałów i thrillerów na Prime Video

Informacja sponsorowana / /
https://www.filmweb.pl/news/Nie+tylko+%22Nieobliczalna%22.+Top+5+krymina%C5%82%C3%B3w+i+thriller%C3%B3w+na+Prime+Video-155648
Nie tylko "Nieobliczalna". Top 5 kryminałów i thrillerów na Prime Video
Już teraz na Prime Video możecie obejrzeć "Nieobliczalną" – adaptację wydanej w 2022 roku powieści autorstwa Magdy Stachuli, mistrzyni domestic noir. Ten trzymający w napięciu thriller opowiada o zakazanej miłości i kobiecej sile. Poznajemy w nim bohaterki uwikłane w sieć tajemnic i kłamstw, które dla każdej z nich stanowią jej własne więzienie. Czy wspólnymi siłami uda im się pokonać strach i wywalczyć wolność? Jak wysoką cenę będą musiały za nią zapłacić? W rolach głównych Julia Wieniawa, Agnieszka Grochowska i Magdalena Cielecka, którym towarzyszą m.in. Paweł Małaszyński, Andrzej Seweryn i Dawid Ptak. Zobaczcie zwiastun:Top 5 kryminałów i thrillerów na Prime Video


Jeśli lubicie trzymające w napięciu kryminały i thrillery, które odkrywają mroczną stronę ludzkiej natury, dobrze trafiliście. W bogatej ofercie Prime Video znajdziecie filmy, dzięki którym poczujecie dreszczyk emocji. W naszym zestawieniu znajdziecie produkcje, od których nie będziecie mogli się oderwać. Który z tych tytułów uważacie za najlepszy? Który polecilibyście znajomym? Dajcie znać w komentarzach.


Bohaterowie "Heaven in Hell" pochodzą z dwóch zupełnie różnych światów. Olga (Magdalena Boczarska) to dojrzała kobieta i szanowana sędzina, która od śmierci męża spycha swoją kobiecość na dalszy plan. Maks (Simone Susinna) jest przystojnym instruktorem skoków ze spadochronem i surferem, który czerpie z życia pełnymi garściami. Ich spotkanie daje początek gorącemu romansowi. Ale czy bohaterka jest gotowa na nową miłość? Jak nowy związek wpłynie na jej relacje z buntującą się córką (Katarzyna Sawczuk)? I komu zależy, aby para się rozstała?

Oddany partner to skarb. Ale czasami sprawy idą za daleko. Tak jest w przypadku Simona (Charlie Carrick), który stara się kontrolować każdy, nawet najmniejszy aspekt życia swojej dziewczyny Alice (Anna Kendrick). Aby spotkać się z przyjaciółkami, musi ona uciec się do podstępu. Patrząc na swój związek z dystansu, zaczyna dostrzegać, co jest w nim nie tak. Niestety chłopak odkrywa podstęp i postanawia dać jej nauczkę. "Najdroższa Alice" to trzymający w napięciu thriller o wychodzeniu z toksycznej relacji i walce o niezależność.

Film Veeny Sud zgodnie z Hitchcockowskim przykazaniem zaczyna się od trzęsienia ziemi: nastoletnia Kayla (Joey King) zabija swoją przyjaciółkę Britney (Devery Jacobs). Aby ratować córkę przed odpowiedzialnością, Jay i Rebecca (Peter Sarsgaard i Mireille Enos) postanawiają zatuszować sprawę. Wkrótce zaczynają się gubić w sieci kłamstw i mistyfikacji. "Kłamstwo" to opowieść o pokręconych relacjach rodzinnych, którą od pierwszej sceny aż do zaskakujacego finału będziecie oglądać z krawędzi fotela.

Adrian Lyne to specjalista od portretowania skomplikowanych relacji międzyludzkich. Nie inaczej jest w "Głębokiej wodzie". Grani przez Bena Afflecka i Anę de Armas Vic i Melinda Van Allenowie wydają się szczęśliwym małżeństwem. Dzięki pieniądzom, jakie bohater zarobił, opracowując wojskowe technologie, mogą prowadzić spokojne, wręcz nudne życie. Wydaje się, że porywy namiętności mają już za sobą, a mężczyzna przymyka oko na romanse żony. Gdy kochankowie kobiety zaczynają znikać w tajemniczych okolicznościach, podejrzenie pada na Vica.

Akcja filmu Jana Kidawy-Błońskiego to toczy się w burzliwych latach 60. XX wieku. Tytułowa "Różyczka" to Kamila Sakowicz (Magdalena Boczarska), młoda studentka polonistyki do szaleństwa zakochana w Romanie Rożku (Robert Więckiewicz) – ambitnym agencie SB. Na jego zlecenie zbliża się do profesora Adama Warczewskiego (Andrzej Seweryn), którego władze podejrzewają o autorstwo ośmieszających władzę tekstów publikowanych na Zachodzie. Sprawy komplikują się, gdy dziewczyna zaczyna żywić do niego głębsze uczucia.
Informacja sponsorowana

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones