Nintendo Direct 13.09 - najważniejsze informacje

Nintendo / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Nintendo+Direct+13.09+-+najwa%C5%BCniejsze+informacje-124908
W nocy z 13 na 14 września miał miejsce kolejny Nintendo Direct, na którym Nintendo zapowiedziało nowe tytuły na swoje konsole oraz pokazało nowe materiały z zapowiedzianych już produkcji. Poniżej znajdziecie najważniejsze zapowiedzi na Switcha, zaś sam Direct możecie obejrzeć klikając TUTAJ.-> "Wolfenstein II: The New Colossus" trafi w 2018 roku na Nintendo Switch

-> "DOOM" z 2016 roku trafi jeszcze w tym roku na Nintendo Switch. Gra będzie zawierała wszystkie wydane do tej pory dodatki, wycięty zostanie edytor map. Cała kampania dla jednego gracza znajdzie się na kartridżu z grą, zaś tryb multiplayer dostępny będzie do pobrania za darmo w formie patcha.

-> "The Elder Scrolls V: Skyrim" zadebiutuje na Switchu już 17 listopada tego roku, od razu ze wszystkimi wydanymi dodatkami.

-> "Arcade Archives Mario Bros." czyli gry Nintendo z automatów trafią cyfrowo na Switcha.

-> "Xenoblade Chronicles 2" zadebiutuje na Nintendo Switch 1 grudnia tego roku. Zaprezentowano też nowy materiał wideo, który możecie obejrzeć poniżej oraz specjalną edycję Pro Controllera z motywem nawiązującym do gry.


-> "Fire Emblem Warriors" ukaże się w Europie 20 października tego roku. Gra dostanie edycję kolekcjonerską z kartami postaci i muzyką z gry na trzech płytach CD, zaś do sklepów tego samego dnia trafią dwa nowe Amiibo.-> "Rocket League" na Switchu dostanie specjalne pojazdy inspirowane ikonicznymi postaciami Nintendo

-> "Arena of Valor", MOBA od studia Tencent, trafi na Nintendo Switch. Jeszcze w tym roku wystartuje otwarta beta.

-> "Flip Wars" dostanie aktualizację dodającą nowe plansze, tryby gry i lokalny multiplayer.

-> "Project Octopath Traveler", RPG od Square Enix, zadebiutuje w przyszłym roku, ale już teraz możemy pobrać z eShopu demo i zobaczyć co to za gra.


-> "Dragon Quest Builders", minecrafto-podobna gra od Square Enix trafi do Europy wiosną przyszłego roku.

-> Zapowiedziany na poprzednim Direkcie "Kirby" to teraz "Kirby Star Allies". Premiera wiosną przyszłego roku.

-> "Super Mario Odyssey" - zaprezentowano nowy materiał wideo oraz zapowiedziano limitowane Joy-Cony w kolorze czerwonym, które będą sprzedawane samodzielnie, jak i w zestawie z konsolą i grą "Super Mario Odyssey".