Nowy Bond dopiero w 2021 roku

indieWIRE / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Nowy+Bond+dopiero+w+2021-139615
Nowy Bond dopiero w 2021 roku
Czarne chmury ponownie zebrały się nad najnowszą częścią przygód Jamesa Bonda. Premiera "Nie czas umierać", pierwotnie zaplanowana na kwiecień tego roku, z powodu pandemii koronawirusa została przeniesiona na listopad. Niestety także i ta data okazała się niemożliwa do utrzymania. Film trafi na ekrany dopiero 2 kwietnia 2021 roku. 

Przypomnijmy znane już szczegóły fabuły: James Bond opuszcza czynną służbę i cieszy się spokojnym życiem na Jamajce. Tymczasem jednak jego stary przyjaciel Felix Leiter z CIA zwraca się do niego o pomoc. Misja uratowania porwanego naukowca okazuje się o wiele bardziej zdradliwa, niż mogłoby się wydawać i naprowadza agenta 007 na ślad tajemniczego złoczyńcy, dysponującego nową, niezwykle niebezpieczną technologią.

Za kamerą stanął Cary Joji Fukunaga ("Detektyw", "Beasts of No Nation"). Będzie to ostatnia część przygód Jamesa Bonda, w której w najsłynniejszego agenta Jej Królewskiej Mości wcieli się Daniel Craig. W pozostałych rolach Lea Seydoux, Jeffrey Wright, Ben Whishaw, Ralph Fiennes i Naomie Harris.