Nowy singiel Zary Larsson w oryginalnym filmie animowanym Netflix

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/Nowy+singiel+Zary+Larsson+w+oryginalnym+filmie+animowanym+Netflix-135224
Netflix i Epic Records ogłosili, że nowy singiel Zary Larsson, wielokrotnie nagradzanej piosenkarki popowej, ujrzy światło dzienne 8 listopada. Zobaczcie zapowiedź wideo: 


Larsson nagrała Invisible specjalnie z myślą o "Klausie", czyli animowanym filmie fabularnym Netflix w reżyserii Sergio Pablosa (współtwórcy "Jak ukraść księżyc"). Światową premierę filmu na Netflix zaplanowano na 15 listopada.

"Invisible to naprawdę piękny utwór" – mówi Larsson. "Tekst piosenki mówi o życzliwości, co świetnie nawiązuje do przesłania Klausa. Może stać się inspiracją dla każdego z nas, aby patrzeć na innych z większą wyrozumiałością".

"Pamiętam, że po obejrzeniu Klausa byłem naprawdę poruszony, a słowa i melodia narodziły się natychmiast" – mówi współautor Invisible, Justin Tranter. "Głos Zary idealnie oddaje całą głębię tego filmu".

Invisible to wspólne dzieło autora tekstów i aktywisty Justina Trantera (twórcy m.in. piosenek dla Seleny Gomez, Halsey, Cardi B i Camilli Cabello), Jussi Ilmari Karvinen vel "Jussifer" i Caroline Pennell. Piosenkę wykonuje Zara Larsson, producentem jest Jussifer, a za realizację odpowiada Tony Maserati. Zara Larsson jest reprezentowana przez wytwórnię TEN/Epic Records.


O filmie:  

Kiedy Jesper (Jason Schwartzman) kończy szkołę dla listonoszy jako najgorszy uczeń, zostaje wysłany do placówki pocztowej na mroźnej wyspie pod Kołem Podbiegunowym, gdzie mało kto zamienia ze sobą choć słowo, nie wspominając nawet o listach. Jesper już chce zrezygnować, gdy w lokalnej nauczycielce Alvie (Rashida Jones) znajduje bratnią duszę i spotyka Klausa (laureat Oscara J.K. Simmons), tajemniczego stolarza, który mieszka samotnie w chatce pełnej własnoręcznie zrobionych zabawek. Ta niezwykła przyjaźń sprawia, że miasteczko Smeerensburg znowu rozbrzmiewa radosnym śmiechem, a sąsiedzi z nowym zapałem wspierają się nawzajem, snują magiczne opowieści i z namaszczeniem wywieszają przy kominkach świąteczne skarpety.