Prezent od Netflix: "Klaus" za darmo, bez rejestracji

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/Prezent+od+Netflix%3A+%22Klaus%22+za+darmo%2C+bez+rejestracji-135490
Platforma Netflix przygotowała świąteczny prezent z okazji premiery animacji "Klaus". Tylko w ten weekend film możecie obejrzeć w całość za darmo i to bez rejestracji!


Animację "Klaus" możecie oglądać za darmo od dziś przez cały najbliższy weekend na komputerach, laptopach oraz urządzeniach z systemem Android z najnowszą wersją wyszukiwarki Chrome pod tym linkiem: netflix.com/klaus.

"Klaus" to bożonarodzeniowa animowana komedia Sergio Pablosa, współtwórcy "Jak ukraść księżyc". W polskiej wersji językowej głosu użyczyli: Wiktor Zborowski, Anna Dereszowska i Józef Pawłowski.

Kiedy Jesper kończy szkołę dla listonoszy jako najgorszy uczeń, zostaje wysłany do placówki pocztowej na mroźnej wyspie pod Kołem Podbiegunowym, gdzie mało kto zamienia ze sobą choć słowo, nie wspominając nawet o listach. Jesper już chce zrezygnować, gdy w lokalnej nauczycielce Alvie znajduje bratnią duszę i spotyka Klausa, tajemniczego stolarza, który mieszka samotnie w chatce pełnej własnoręcznie zrobionych zabawek. Ta niezwykła przyjaźń sprawia, że miasteczko Smeerensburg znowu rozbrzmiewa radosnym śmiechem, a sąsiedzi z nowym zapałem wspierają się nawzajem, snują magiczne opowieści i z namaszczeniem wywieszają przy kominkach świąteczne skarpety.Poniżej możecie obejrzeć wideo, w którym Józef Pawłowski użyczający swojego głosu w "Klausie" zaprasza na film.