OFICJALNIE: Danny Boyle reżyserem "Bonda 25". Zdjęcia w grudniu

The Playlist / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/OFICJALNIE%3A+Danny+Boyle+re%C5%BCyserem+%22Bonda+25%22.+Zdj%C4%99cia+w+grudniu-128420
Nadchodzi rewolucja w kinowym uniwersum Jamesa Bonda. Po raz pierwszy od 20 lat za fabułę filmu o przygodach agenta Jej Królewskiej Mości z licencją na zabijanie nr 007 nie odpowiadać będą Neal Purvis i Robert Wade. Ich scenariusz "Bonda 25" został właśnie odrzucony!


EON Productions oraz MGM w wydanym w czwartek komunikacie oficjalnie potwierdzili, że wybrali wersję Danny'ego Boyle'a i Johna Hodge'a. Ten pierwszy widowisko wyreżyseruje, ten drugi jest autorem scenariusza. Panowie doskonale się znają, wspólnie pracowali przy wielu filmach.

To nie koniec zmian. EON Productions oraz MGM nie przedłużyli współpracy z Sony, współdystrybutorem filmów o Jamesie Bondzie od czasu "Casino Royale". W Stanach Zjednoczonych obraz wprowadzi do kin Annapurna Pictures, a na świecie – Universal Pictures.

Zdjęcia do "Bonda 25" rozpoczną się 3 grudnia tego roku. Gwiazdą obrazu będzie Daniel Craig. W kinach w Wielkiej Brytanii pojawi się 25 października 2019 roku. Reszta świata zobaczy go na początku listopada.