Oj, poczekamy sobie na "Raid 3"

First Showing / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Oj%2C+poczekamy+sobie+na+%22Raid+3%22-109368
Miłośnicy dyptyku "Raid" nieprędko doczekają się trzeciej części. Nie powstanie ona przynajmniej w ciągu najbliższych trzech lat.Reżyser, Gareth Evans, wciąż planuje jednak realizację obrazu i uspokoił fanów, że produkcja na pewno powstanie. "Na razie mam luźne pomysły, żadnego scenariusza, nie ustaliłem daty premiery. Prawdopodobnie okolice 2018/2019 roku" - napisał na swoim Twitterze. W zeszłym roku, na panelu w trakcie SXSW, mówił ponadto, że chciałby zrobić sobie przerwę od serii, nakręcić dwa inne filmy i dopiero potem wrócić do Indonezji na plan kolejnego "Raidu".

Jeden z "luźnych pomysłów" reżysera mówi nam nieco o fabule trzeciej części filmu. Ponoć całość ma zaczynać się na trzy godziny przed finałem "The Raid 2 " i rozwijać jeden z porzuconych wątków. Jak myślicie, o który z nich może chodzić?

Pierwszy "Raid" to opowieść o elitarnej drużynie szturmowej policji, która zostaje uwięziona w 30-piętrowym budynku należącym do narkotykowego bossa i musi walczyć o przetrwanie. "Dwójka" to już mafijna rozróba na wielką skalę.