Oto Optimus Primal z "Transformers: Rise of the Beasts"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Oto+Optimul+Primal+z+%22Transformers%3A+Rise+of+the+Beasts%22-142963
Oto Optimus Primal z "Transformers: Rise of the Beasts"
źródło: Getty Images
autor: NurPhoto
Ron Perlman ("Hellboy", "Pacific Rim") dołączył do obsady  siódmego widowiska kinowego osadzonego w uniwersum Transformers

W "Transformers: Rise of the Beasts" aktor nie pojawi się we własnej osobie. Użyczy jednak głosu Optimusowi Primalowi, liderowi maximalów, czyli autobotów mających kształt zwierząt. A jeśli tęsknicie za niezrównanym Garrym Chalkiem w tej roli, to cóż - Perlman może być naprawdę doskonałym zastępstwem. 

Akcja filmu rozgrywać się będzie w 1994 roku. Widowisko planowane jest jako spektakularne kino przygodowe, które zabierze nas do tak egzotycznych miejsc jak Machu Picchu. W ekipie autobotów nie zabraknie Optimusa Prime'a i Bumblebee, pojawią się również Acree oraz Mirage. Naprzeciw nich staną przerażające terrorcony pod wodzą Nightbirda i Scourge'a. Zaś niespodziewanymi sjousznikami autobotów staną się wspomniane maximale: obok Optimusa Primala m.in. Airazor oraz Rhinox. 

Oczywiście "Transformers: Rise of the Beasts" nie może się obyć bez ludzi. Dwójkę głównych bohaterów zagrają zaangażowani już wcześniej do widowiska: Anthony Ramos jako Noah oraz Dominique Fishback jako Elena. 

Za kamerą "Transformers: Rise of the Beasts" stanie Steven Caple Jr. Amerykańska premiera została wyznaczona na 24 czerwca 2022 roku.