Czy cykl "Transformers" połączy się z inną serią? Reżyser Przebudzenia bestii" o szansach na sequel

MovieWeb / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Transformers%3A+Przebudzenie+bestii%22%3A+re%C5%BCyser+zdradza%2C+czy+sequel+po%C5%82%C4%85czy+dwie+franczyzy-151147
Czy cykl "Transformers" połączy się z inną serią? Reżyser Przebudzenia bestii" o szansach na sequel
źródło: Materiały prasowe
Czy "Transformers: Przebudzenie bestii" doczeka się kontynuacji? Reżyser Steven Caple Jr. opowiedział o swoich szansach na to, że powróci za kamerę w sequelu. Zdradził też, czy zamierza pójść za ciosem ostatniej sceny widowiska, która otwiera nowe perspektywy przed serią "Transformers".

Steven Caple Jr. myśli o przyszłości "Transformers"
Jeszcze oficjalnie nie jestem zakontraktowany na kolejny film. Pracujemy nad tym, ale jeszcze nic nie podpisałem. Trwają rozmowy. Zasiałem jednak w filmie dużo ziarenek na przyszłość, zdradził Steven Caple Jr. Kiedy rozmawiam ze studiem i producentami o przyszłości, używamy dużo słowa "my". To wyszło naturalnie. Położyliśmy w tym filmie fundamenty, myśląc o przyszłości. Więc tak: prowadzimy rozmowy.

Czy "Transformers" połączy siły z inna serią?UWAGA! SPOILER!

Caple odniósł się też do ostatniej sceny "Przebudzenia bestii", która otwiera perspektywę połączenia uniwersum "Transformers" z serią "G.I. Joe": Chętnie poszedłbym w tę stronę. Mam szereg pomysłów, jak rozbudować tę drugą franczyzę. Jeśli uda się zrealizować crossover, który planuję, myślę, że jest szansa, by zaspokoić fanów "Transformers", a zarazem zrobić coś fajnego z inną legendarną serią. Byłbym podekscytowany, gdyby się udało. 

Oczywiście zarówno seria "Transformers" jak i seria "G.I. Joe" oparte są na zabawkach firmy Hasbro. W komiksach kilkakrotnie dochodziło do crossoverów między ich światami.

Zwiastun filmu "Transformers: Przebudzenie bestii"
O czym opowiada "Transformers: Przebudzenie bestii"?W "Transformers: Przebudzenie bestii" były wojskowy i badaczka artefaktów łączą siły z Autobotami, by powstrzymać zagładę świata. Film ma nam zaprezentować - po raz pierwszych w aktorskich produkcjach - jednego z największych złoczyńców uniwersum Transformers, Unicrona.

W rolach głównych wystąpili Anthony Ramos i Dominique Fishback.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones