Twórcy nowych "Transformers" zlitowali się nad widzami

Collider / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Ile+trwa+widowisko+%22Transformers%3A+Przebudzenie+bestii%22+Premiera+filmu+ju%C5%BC+w+czerwcu-150687
Twórcy nowych "Transformers" zlitowali się nad widzami
W ostatnim czasie wzrasta liczba hollywoodzkich produkcji, których czas trwania grubo przekracza dwie godziny. Z tego trendu wyłamał się właśnie jeden letni blockbuster. Portal Collider ujawnił, ile trwać będzie widowisko "Transformers: Przebudzenie bestii".

Nowe "Transformers" jednym z najkrótszych filmów w seriiJak podaje Collider, "Transformers: Przebudzenie bestii" trwa godzinę i 57 minut (bez napisów końcowych).

Tym samym jest do druga najkrótsze część cyklu. Krótszy - i to zaledwie o 3 minuty - był tylko spin-off z 2018 roku "Bumblebee". Widowiska Michaela Baya były zdecydowanie dłuższe. Rekordzistą pozostaje "Transformers: Wiek zagłady", który trwał 2 godziny i 45 minut.


Co wiemy o filmie "Transformers: Przebudzenie bestii"?Widowisko "Transformers: Przebudzenie bestii" trafi do kin na początku czerwca. Stanowi ono formę "miękkiego rebootu". Producenci chcą od teraz więcej uwagi poświęcić fabule, tworzeniu ciekawych i wiarygodnych postaci oraz interakcji. Oczywiście wciąż ma być sporo akcji, ale nie tylko ona ma się liczyć.

W nowej odsłonie cyklu były wojskowy i badaczka artefaktów łączą siły z Autobotami, by powstrzymać zagładę świata. Film ma nam zaprezentować - po raz pierwszych w aktorskich produkcjach - jednego z największych złoczyńców uniwersum Transformers Unicrona.

Zwiastun filmu "Transformers: Przebudzenie bestii"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones