Oto gwiazdy spin-offu "The Boys"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Oto+gwiazdy+spin-offu+%22The+Boys%22-141649
Oto gwiazdy spin-offu "The Boys"
Jaz Sinclair ("Chilling Adventures of Sabrina") oraz Lizze Broadway ("Instakiller") zagrają główne role w spin-offie serialu "The Boys" - najchętniej oglądanego programu w historii Amazon Prime. Wcielą się w postać młodych superbohaterek - odpowiednio Marie i Emmy. 

Akcja show ma się rozgrywać w jedynej amerykańskiej uczelni przeznaczonej dla młodych superbohaterów. Studenci przekraczają swoje fizyczne, seksualne i moralne granice, rywalizując o najlepsze kontrakty w największych miastach. Projekt określany jest jako mieszanka niegrzecznej młodzieżowej komedii z kategorią R oraz "Igrzysk śmierci".

Scenarzystą pilotowego odcinka oraz showrunnerem przedsięwzięcia będzie Craig Rosenberg. Nad realizacją spin-offu mają czuwać producenci "The Boys": Eric Kripke, Seth Rogen, Evan Goldberg, James Weaver, Neal H. Moritz i Pavun Shetty.

"The Boys" to ekranizacja komiksu Gartha Ennisa i Daricka Robertsona. Jego akcja rozgrywa się w świecie, gdzie superbohaterowie korzystają z mrocznych uroków sławy. Tytułowi "chłopcy" to członkowie grupy, która zajmuje się walką ze skorumpowanymi herosami.