Poznajcie największe serialowe hity Playera

https://www.filmweb.pl/news/Poznajcie+najwi%C4%99ksze+serialowe+hity+Playera-144176
Poznajcie największe serialowe hity Playera
Lubicie seriale? W Playerze z pewnością znajdziecie coś dla siebie. W ofercie serwisu są nie tylko wciągające seriale codzienne ("Na Wspólnej", "Moda na sukces"), ale też świetne seriale Player Original ("Chyłka", "Szadź" czy "Skazana"), które gromadzą przed ekranami rekordową publiczność.

Poniżej prezentujemy listę najchętniej oglądanych tytułów. Który z nich jest Waszym ulubionym?

"Chyłka" – Player Original


Adaptacja bestsellerowego cyklu powieści Remigiusza Mroza to jeden z najchętniej oglądanych seriali kryminalnych w Polsce. Z pewnością ma w tym swój udział wcielająca się w tytułową rolę Magdalena Cielecka. Aktorka błyszczy na ekranie jako bezkompromisowa i znana z ciętego języka mecenas Joanna Chyłka, doskonale oddając złożony charakter postaci – pod stanowczą postawą i sarkastycznym poczuciem humoru kryje się osoba wrażliwa na krzywdę innych, która wierzy w działanie wymiaru sprawiedliwości.   

"Skazana" – Player Original


"Skazana" to inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia Alicji Mazur (Agata Kulesza) – sędzi niesłusznie oskarżonej o morderstwo. Trafia ona do więzienia, w którym wyroki odsiadują także skazane przez nią przestępczynie. Aby przetrwać, bohaterka będzie musiała szybko przyswoić sobie obowiązujące w placówce zasady. Serial bije rekordy popularności. Aktualnie zajmuje drugie miejsce na liście najchętniej oglądanych produkcji oryginalnych Playera.

"Szadź" – Player Original


"Szadź" to polska produkcja, która opowiada o starciu dwóch indywidualności: seryjnego mordercy Piotra Wolnickiego (Maciej Stuhr) i ścigającej go policjantki Agnieszki Polkowskiej (Aleksandra Popławska). Gdyby akcja toczyła się w Stanach, błyskotliwy morderca z pewnością stałby się obiektem zainteresowania FBI. Ze sprawnością Hannibala Lectera wyprowadza w pole stróżów prawa, nie dając się złapać. Kiedy nastoletnia córka pani detektyw zostaje uprowadzona przez psychopatę, zatrzymanie Wolnickiego staje się dla bohaterki sprawą osobistą. Ale czy aresztowanie mordercy to na pewno koniec koszmaru?Uporządkowane życie Julii Żurawskiej (Magdalena Różczka) w jednej chwili obraca się w gruzy. Kobieta odkrywa, że jej mąż, ginekolog Andrzej Żurawski (Cezary Pazura) wiedzie podwójne życie, zdradzając ją od dwóch lat. Wkrótce potem mężczyzna zostaje oskarżony o błąd w sztuce i doprowadzenie do śmierci młodej kobiety. Bohaterka, która ukończyła studia prawnicze, ale poświęciła karierę na rzecz rodziny, podejmuje się obrony męża. "Tajemnica zawodowa" to nie tylko świetnie skrojony dramat prawniczy oparty na autentycznych sprawach, ale także historia o odnajdywaniu własnej drogi i pokonywaniu przeszkód.

"Nieobecni" – Player Original


Justyna Wasilewska wciela się w Milę Gajdę, znaną tancerkę, która po długiej nieobecności przyjeżdża do rodzinnego miasteczka na Boże Narodzenie. W domu widać już przygotowania do świąt, tyle że jej bliscy są... no właśnie, nieobecni. Czy to możliwe, że lubiana przez wszystkich rodzina po prostu rozpłynęła się w powietrzu? "Nieobecni" to kryminał, od którego nie sposób się oderwać dzięki świetnie napisanym postaciom. My szczególnie polubiliśmy granego przez Piotra Głowackiego Filipa Zacharę, przenikliwego detektywa z zespołem Aspergera pracującego w Centrum Osób Zaginionych."25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy" to oparta na faktach historia młodego mężczyzny niesłusznie skazanego na długoletnie więzienie. Czteroodcinkowy serial Jana Holoubka rozwija wątki znane z głośnego filmu pod tym samym tytułem. Poznajemy koszmar codzienności w zakładzie karnym i kulisy śledztwa, które oczyściło bohatera z ciążących na nim zarzutów. Przede wszystkim jest to jednak opowieść o rodzinie, której członkowie w dramatycznych okolicznościach znajdują w sobie oparcie. W rolach głównych Piotr Trojan, Agata Kulesza i Jan Frycz.

"Żywioły Saszy – Ogień" – Player Original


Choć praca policyjnych profilerów może wydawać się mało ekscytująca, budzi nie mniejsze emocje niż samochodowe pościgi i strzelaniny. W "Żywiołach Saszy" Magdalena Boczarska wciela się w wyszkoloną w Wielkiej Brytanii specjalistkę, która po powrocie do Polski zostaje zaangażowana w śledztwo w sprawie serii tajemniczych podpaleń i wybuchów. W każdym odcinku otrzymujemy kolejną wskazówkę, która zbliża nas do rozwiązania tej skomplikowanej zagadki. Scenariusz powstał na podstawie książki Katarzyny Bondy.Pamiętacie Ulę Cieplak? Taka w okularach, z niemodną grzywką, pracowała w Domu Mody Febo & Dobrzański. Razem z Violettą. Tą przez V i dwa T. "BrzydUla" to jeden z tych seriali, które po latach doczekały się wznowienia i wciąż podbijają serca widzów. Choć w życiu granej przez Julię Kamińską bohaterki zaszło sporo zmian, wciąż zaraża ona optymizmem i wiarą w ludzi. Nic dziwnego, że w trudnym czasie, jakim jest dla nas pandemia, to właśnie "BrzydUla" okazała się jedną z najchętniej oglądanych produkcji.Lubicie romantyczne historie? Wierzycie w przeznaczenie i miłość od pierwszego wejrzenia? W takim razie nie mamy wątpliwości, że "Zakochani po uszy" to serial dla Was. Opowiada on historię Asi (Katarzyna Grabowska) i Piotra (Michał Meyer), których młodzieńcza przyjaźń została przerwana przez zazdrosną o chłopaka Sylwię (Kamila Kamińska). Jednak co się odwlecze to nie uciecze. Para bohaterów ponownie spotyka się po latach, a dawna fascynacja odżywa. Za sprawą mediów społecznościowych – na koniec każdego odcinka prezentowany jest krótki filmik nagrany przez jednego z bohaterów – "Zakochani po uszy" podbili serca nastoletniej widowni. Więcej informacji o produkcji, m.in. materiały z planu, relacje z życia głównych bohaterów czy zakulisowe zdjęcia, znajdziecie na jej instagramowym profilu."Na Wspólnej" to serial, który od lat przyciąga przed ekrany tysiące wiernych widzów. Historia grupy wychowanków sierocińca, którzy przyrzekli sobie, że zawsze będą się wpierać, wzrusza i bawi już od 2003 roku. Spotkanie z ulubionymi bohaterami jest dla nich codziennym rytuałem. W Playerze możecie obejrzeć nie tylko nowe, ale także archiwalne odcinki tego kultowego serialu.Niby nikt nie ogląda, ale my wiemy, jak jest. "Moda na sukces" to bezapelacyjny numer 1 wśród serialowych tasiemców. Nic dziwnego – każdy chce czasem podejrzeć, jak żyją piękni i bogaci. Szyk i luksus, w jakim pławią się właściciele domu mody Forrester może zawrócić w głowie. Czy nowa kolekcja okaże się sukcesem? Czy Brooke wygra odwieczną wojnę ze Stephanie? I dla kogo mocniej zabije serce przystojnego Ridge'a? W Playerze możecie obejrzeć zarówno archiwalne, jak i nowe odcinki tej kultowej produkcji.
 


Uważacie, że prezentujemy za mało produkcji o optymistycznym wydźwięku? "Przepis na życie" to kolejna pokrzepiająca historia, która pokazuje, że to, co czasem uważamy za życiową tragedię, w istocie jest początkiem nowych, lepszych czasów. Autorką scenariusza jest Agnieszka Pilaszewska, czyli aktorka znana z roli sympatycznej Alina Krawczyk w "Miodowych latach".Magdalena Różczka wyspecjalizowała się w rolach kobiet, które stawiają czoła wyzwaniom, gdy ich życie niespodziewanie zmienia się o 180 stopni. W "Lekarzach" aktorka wciela się w Alicję Szymańską, młodą i ambitną absolwentkę medycyny. Kiedy okazuje się, że nie dostała się na wymarzony staż, a narzeczony nie widzi wspólnej przyszłości, dziewczyna stawia wszystko na jedną kartę. Przenosi się ze stolicy do Torunia, gdzie rozpoczyna pracę w miejskim szpitalu. "Lekarze" to opowieść nie tylko o medykach poświęcających życie, by nieść pomoc innym, ale także wzruszająca historia ludzi codziennie walczących ze swoimi słabościami i codziennymi problemami. W obsadzie gwiazdy polskiego kina: Magdalena Różczka, Piotr Polk, Danuta Stenka, Jacek Koman.
Informacja sponsorowana