Poznajcie nową Batwoman

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Poznajcie+now%C4%85+Batwoman-138437
Poznajcie nową Batwoman
źródło: Getty Images
autor: Jason Mendez
Javicia Leslie ("God Friended Me") zastąpi Ruby Rose w tytułowej roli w serialu "Batwoman".

Aktorka wcieli się w postać Ryan Wilder. Jest ona młodsza od dotychczasowej Batwoman, czyli Katy Kane, a także ma zupełnie inny charakter. Lubi towarzystwo ludzi i uwielbia się wygłupiać. W przeszłości była narkomanką i pracowała jako narkotykowy kurier. Po latach udało jej się wyjść na prostą. Aktualnie mieszka w vanie z roślinką. Jest uzdolnioną lecz mało zdyscyplinowaną wojowniczką. Ryan tak jak Katy nie kryje się ze swoim homoseksualizmem.

Jestem niezmiernie dumna, iż będę pierwszą czarnoskórą aktorką, która wcieli się w kultową rolę Batwoman w telewizji. Jednocześnie jako biseksualna kobieta mam zaszczyt dołączyć do przełomowego serialu, który stał się pionierskim przedsięwzięciem dla społeczności LGBTQ + - stwierdziła Leslie w oficjalnym oświadczeniu.

Przypomnijmy: Rose pożegnała się z "Batwoman" w maju. Jak podaje serwis Deadline, twórcy serialu nie próbowali odwieść aktorki od odejścia. Podobno w trakcji realizacji pierwszego 20-odcinkowego sezonu Rose czuła się przytłoczona się tempem oraz intensywnością prac na planie zdjęciowym. Szybko stało się jasne, że nie jest stworzona do tego projektu.   

Premierę drugiego sezonu zaplanowano na styczeń.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones