Pratt lubi filmy DC, ale ma zarzut do "Legionu samobójców"

Heroic Hollywood / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Pratt+lubi+filmy+DC%2C+ale+ma+zarzut+do+%22Legionu+samob%C3%B3jc%C3%B3w%22-122813
Im bardziej rozbudowane są konkurencyjne kinowe uniwersa DC i Marvela, tym większy wydaje się antagonizm między fanami obu. Chris Pratt postanowił zasypać przepaść między dwoma wrogimi obozami.


Naprawdę lubię filmy Warner Bros., przyznał gwiazdor "Strażników Galaktyki". Myślę, że są naprawdę w porządku, nie jestem ich wielkim krytykiem. Jeśli miałbym jednak wskazać jakąś słabą stronę, byłoby to wprowadzenie zbyt wielu postaci w "Legionie samobójców". Spędzili 10 minut na mówieniu nam, czemu mamy przejmować się tymi bohaterami, zamiast stworzyć dla każdego osobną trylogię i sprawić, że zacznie nam na nich zależeć.
  
Pratt zdradził też, na czym jego zdaniem polega sukces metody Marvela. To jak las. Sadzili go bardzo powoli i wyrósł naprawdę silny. Nie zaczęli od "Avengers", tylko od "Iron Mana". Najpierw upewnili się, że to działa. Potem zrobili "Iron Mana 2", filmy o Kapitanie Ameryce i o Thorze. Stworzyli zapotrzebowanie na tych bohaterów, a potem połączyli ich w "Avengers".

Pratta zobaczymy już niedługo w marvelowskich "Strażnikach Galaktyki vol. 2" (premiera: 5 maja). Najbliższy film DC to "Wonder Woman" (premiera: 2 czerwca).

Udostępnij: