Producenci serii "The Expendables" szykują żeński spin-off

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Producenci+serii+%22The+Expendables%22+szykuj%C4%85+%C5%BCe%C5%84ski+spin-off-89770
Na stronach Filmwebu dużo ostatnio pisaliśmy na temat pomysłu żeńskiej wersji "Niezniszczalnych", który zamierza wcielić w życie producent Adi Shankar. Studio stojące za oryginałem - Millennium Films - doszło najwyraźniej do wniosku, że jest to świetny pomysł i właśnie ogłosiło plan realizacji własnej wersji.

W przeciwieństwie do projektu Shankara, który będzie się jedynie inspirował "Niezniszczalnymi", Millennium Films chce, by ich film był spin-offem serii wymyślonej przez Sylvestra Stallone'a. Projekt ma już tytuł i brzmi on "ExpendaBelles".

Szczegóły fabuły nie są na razie znane. Scenariusz przygotują autorki "Legalnej blondynki" Karen McCullah Lutz i Kirsten Smith. Ogólnie pomysł jest, by pokazać biznes jakim są współcześni najemnicy z żeńskiego punktu widzenia. Poszukiwanie gwiazd rozpocznie się dopiero po przedstawieniu przez scenarzystki tekstu.

W związku z planami Millennium Films najciekawsze pytanie brzmi: Czy projekt Shankara dojdzie do skutku? I czy Gina Carano i Katee Sackhoff nie wycofają się z niego licząc na lepszą ofertę od twórców "ExpendaBelles"?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones