RANKING: Najlepsze seriale do nadrobienia

  • Informacja nadesłana
  • VOD, Seriale
Siedzisz w domu i nie wiesz, co obejrzeć? Spośród setek tytułów trudno wybrać ten jeden? Spieszymy z pomocą! Przeczytaj nasz ranking i dowiedz się, które seriale warto nadrobić.

1
Ośmioro zamaskowanych przestępców napada na hiszpańską mennicę narodową. Ich przedstawicielem jest tajemniczy Profesor, który prowadzi negocjacje z policją. 

Sezon 4. już 3 kwietnia!

2
Formula 1: Drive to Survive
2
40 min.
2019
8,4 9 071
2 266
Kierowcy, menedżerowie i właściciele zespołów żyją w pośpiechu, zarówno na torze, jak i poza nim. Zobacz, jak wygląda sezon zażartej rywalizacji w Formule 1.

Sezon 2. już dostępny.

3
Pechowy prawnik robi wszystko, by zaistnieć na sądowej scenie w Albuquerque.

Nowy odcinek dostępny co piątek.

4
Dziennikarz próbujący pogodzić się ze śmiercią żony zaczyna zachowywać się nieprzyjemnie, aby odepchnąć od siebie tych, którzy próbują mu pomóc.

Sezon 2. już 24 kwietnia!

5
Doradca finansowy ucieka z rodziną z Chicago do Krainy Ozark w stanie Missouri, gdzie musi wyprać 500 milionów dolarów, by spłacić swój dług wobec bossa narkotykowego.

Sezon 3. już od 27 marca!

6
Agent DEA Kiki Camarena gromadzi informacje na temat Féliksa Gallardo, przywódcy kartelu z Guadalajary.

Sezon 2. już dostępny.

7
Zmarły król wraca do żywych i po świecie roznosi się tajemnicza choroba. Odważny książę musi teraz stawić czoła nowym wrogom, aby pokonać zło i uratować swój lud.

Sezon 2. już dostępny.

8
3
24 min.
2017
7,5 10 922
3 156
Łowca wampirów staje do walki, by ocalić miasto oblężone przez piekielną armię, którą dowodzi Drakula we własnej osobie.

Sezon 3. już dostępny.

9
Daleka przyszłość, gdzie świadomość można przenosić z ciała do ciała. Pewien buntownik zostaje przywrócony do życia, aby rozwiązać skomplikowaną sprawę morderstwa.

Sezon 2. już dostępny.

10
Kiedy do ekskluzywnej hiszpańskiej szkoły trafia trójka pochodzących z klasy robotniczej uczniów, dochodzi do tragedii.

Sezon 3. już dostępny.