Reżyser "Godzilli vs. Konga" szykuje sequel "Bez twarzy"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Re%C5%BCyser+%22Godzilli+vs.+Konga%22+szykuje+sequel+%22Bez+twarzy%22-141273
Reżyser "Godzilli vs. Konga" szykuje sequel "Bez twarzy"
Adam Wingard ("Godzilla vs. Kong") wyreżyseruje kontynuację "Bez twarzy" - klasycznego filmu akcji z 1997 roku z Johnem Travoltą i Nicolasem Cage'em w rolach głównych.

Wingard napisze również scenariusz do spółki ze swoim stałym współpracownikiem Simonem Barrettem. Jak informuje serwis Deadline, Travolta i Cage najprawdopodobniej nie powrócą na ekran.

Oryginał w reżyserii Johna Woo opowiadał historię agenta FBI Seana Archera, który obsesyjnie tropi niebezpiecznego terrorystę Castora Troya. Gdy wreszcie dochodzi do konfrontacji, w wyniku strzelaniny ranny Troy zapada w śpiączkę. Okazuje się jednak, że wcześniej zdążył podłożyć w Los Angeles bombę biologiczną, a miejsce jej ukrycia zna tylko jego brat, przebywający w więzieniu Pollux Troy. Aby ocalić mieszkańców miasta, Archer decyduje się na niebezpieczną tajną misję: pozwala sobie przeszczepić twarz Castora i daje się zamknąć w więzieniu razem z Polluxem. Tymczasem Castor budzi się ze śpiączki, zmusza chirurgów do przeszczepienia mu twarzy agenta, po czym zabija wszystkich, którzy wiedzieli o zamianie. Życie Archera staje się koszmarem.

Film powstaje dla studia Paramount. Stanowisko producenta piastuje Neal Moritz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones