Reżyser "Mission: Impossible" i scenarzysta "Yellowstone" nakręcą "Sicario 3"?

indieWIRE / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Re%C5%BCyser+%22Mission%3A+Impossible%22+i+scenarzysta+%22Yellowstone%22+nakr%C4%99c%C4%85+%22Sicario+3%22+%E2%80%93+Filmweb-152702
Reżyser "Mission: Impossible" i scenarzysta "Yellowstone" nakręcą "Sicario 3"?
źródło: materialy promocyjne
Kilka dni temu producenci "Sicario" (a także autorzy niedawnego "Gada") – Molly Smith i Trent Luckinbill – potwierdzili, że gwiazdy pierwszej części, czyli Emily Blunt, Benicio Del Toro i Josh Brolin są zainteresowani powrotem w trzeciej części. Twórcy zapowiedzieli też, że ich zdaniem nic nie stoi na przeszkodzie, by rozpocząć prace, jak tylko strajk scenarzystów dobiegnie końca. 

Teraz ogłoszono, że w projekt zaangażowali się reżyser "Na skraju jutra" oraz serii "Mission: Impossible" (począwszy od "Rogue Nation") Christopher McQuarrie, a także scenarzysta pierwszego "Sicario" (i serialu "Yellowstone") Taylor Sheridan. Nie podano jednak, w jakim charakterze filmowcy są w tym momencie związani z projektem.


"Sicario 3" – co wiemy o filmie?Jak dotąd ogłoszono, że na pomysł realizacji trzeciej części "Sicario" zareagowały wszystkie trzy gwiazdy oryginału i są one informowane o postępach w pracach. Mimo zaangażowania Christophera McQuarriego i Taylora Sheridana producenci poinformowali, że film nie ma jeszcze ani reżysera, ani scenarzysty. Być może więc obaj panowie będą pełnili funkcję producentów albo z powodu licznych niewiadomych i braku konkretów ich grafik nie został jeszcze przypieczętowany.

Nie wiemy jeszcze, kto będzie reżyserem – powiedziała Smith. Wszystko będzie zależało od wyczucia czasu. Mamy oczywiście mnóstwo świetnych partnerów, od Taylora Sheridana po Chrisa McQuarriego, ale wszystko będzie zależeć od harmonogramu całego zespołu

Benicio Del Toro w "Sicario"
Luckinbill dodał natomiast, że Taylor Sheridan jest bardzo zajęty, ale jest blisko związany z "Sicario 3". 

Pozostaje tylko kwestia, kiedy ustalimy harmonogramy i zaczniemy prowadzić prawdziwe rozmowy, aby zobaczyć, kto jest dostępny i kto chce to zrobić. Z pewnością wszyscy, którzy kiedykolwiek byli w to zaangażowani, pozostali bardzo blisko i wciąż im się ten pomysł podoba. Zatem po prostu będziemy robić swoje i zobaczymy, kto ustawi się w kolejce do naszego okienka – powiedział.

Brzmi obiecująco?

Sicario": o czym jest?Pierwszą część "Sicario" z 2015 wyreżyserował Denis Villeneuve. Fabuła opowiada o agentce FBI, która przyłącza się do supertajnej akcji CIA mającej na celu pojmanie szefa meksykańskiego kartelu narkotykowego. Kobieta stopniowo poznaje szczegóły operacji, która często ociera się o granicę prawa i moralności, prowadząc do najgłębszych czeluści przestępczego piekła. Przewodnikiem po jego kolejnych kręgach będzie tajemniczy współpracownik CIA o meksykańskim pochodzeniu, zwany "konsultantem". Jego prawdziwa tożsamość będzie dla bohaterki największym szokiem. 

Sicario": zwiastunPobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones