Rey z "Gwiezdnych Wojen" mogła być krewną Obi-Wana Kenobiego

/Film / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Rey+z+%22Gwiezdnych+Wojen%22+mog%C5%82a+by%C4%87+krewn%C4%85+Obi-Wana+Kenobiego-139252
Rey z "Gwiezdnych Wojen" mogła być krewną Obi-Wana Kenobiego
UWAGA! BĘDĄ SPOILERY!

Jeśli oglądaliście "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie", wiecie, że Rey okazała się ostatecznie wnuczką samego imperatora Palpatine'a. Jak się jednak okazuje, twórcy serii początkowo planowali złączyć bohaterkę więzami krwi z inną kultową postacią wymyśloną przez George'a Lucasa.

Goszcząc w programie "Jimmy Kimmel Live", odtwórczyni roli Rey, Daisy Ridley zdradziła: Na początku rozważaliśmy powiązanie Rey z Obi-Wanem. Były różne pomysły, a potem naprawdę doszło do tego, że moja postać była nikim (Jesteś nikim - tak mówi o bohaterce Kylo Ren w "Ostatnim Jedi" - przyp. red.). W końcu nadszedł czas na realizację odcinka IX. J.J. (Abrams) opowiedział mi fabułę filmu i stwierdził: O tak, wnuczka Palpatine'a. A ja na to: "niesamowite". Dwa tygodnie później J.J. nie był już taki pewny tego pomysłu. Ciągle zmieniał zdanie. Nawet podczas zdjęć nie byłam pewna, na czym wreszcie stanie.

Jak wiadomo, film "Skywalker. Odrodzenie" wzbudził mieszane opinie wśród fanów "Gwiezdnych Wojen". Zdaniem części widzów uczynienie Rey wnuczką złego imperatora było mało oryginalnym pomysłem. Widowisko zarobiło na całym świecie 1,07 mld dolarów. To najsłabszy rezultat finansowy ze wszystkich części nowej trylogii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones