Nowe "Gwiezdne wojny": Nie tego spodziewała się Daisy Ridley. Odtwórczyni roli Rey opowiada o nowym filmie

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Nowe+%22Gwiezdne+wojny%22+zaskoczy%C5%82y+Daisy+Ridley-153016
Nowe "Gwiezdne wojny": Nie tego spodziewała się Daisy Ridley. Odtwórczyni roli Rey opowiada o nowym filmie
źródło: Getty Images
autor: Joe Maher
Daisy Ridley przygotowuje się do powrotu jako Rey. Wciąż jednak nie wiemy wiele o nadchodzącym filmie ze świata "Gwiezdnych wojen", w którym pojawi się aktorka. Ridley zdradziła ostatnio, że jest podekscytowana projektem. Czego możemy się po nim spodziewać?

Czy Rey powróci na dłużej?

Informację o tym, że Rey pojawi się w nowym filmie, ujawniono w kwietniu podczas wydarzenia Star Wars Celebration w Londynie. Daisy Ridley opowiedziała w wywiadzie dla portalu Collider, że kosztowało ją to wiele stresu. 
 
Denerwowałam się przed wejściem na scenę, bo nikt nie wiedział, że się tam pojawię. Nikt nie wiedział, że wezmę udział w Celebration z wyjątkiem Kathy Kennedy i kilku innych osób, wspomina Ridley, przyznając jednak, że reakcja na jej udział była wspaniała.

Co może nam zdradzić Ridley na temat nowego filmu? Jestem bardzo podekscytowana. Historia jest superfajna. Czekam teraz na gotowy scenariusz. Nie mogę zdradzić nic więcej. To nie to, czego się spodziewałam, ale jestem podekscytowana.
 
A czy film będzie początkiem nowej serii? Znam fabułę tylko jednego filmu. To nie znaczy, że nie ma dalszych planów. Po prostu tylko tyle mi powiedziano, wyjaśniła aktorka. Na chwilę obecną znam tylko historię z tego jednego filmu i myślę, że ludzie będą podekscytowani.

Ridley nie jest pewna, kiedy ruszają zdjęcia ze względu na opóźnienia związane ze strajkami, ale podejrzewa, że to będzie pierwszy z nowych filmów z uniwersum "Star Wars", jaki zobaczymy.

"Ahsoka" - zwiastun najnowszego serialu ze świata "Star Wars"
Co wiemy o nowym filmie ze świata "Star Wars"?Za kamerą nowego, na razie niezatytułowanego filmu ze świata "Gwiezdnych wojen", stanie Sharmeen Obaid-Chinoy (serial "Ms Marvel", nagrodzone Oscarami krótkometrażowe dokumenty "Klinika spalonych twarzy" i "Dziewczyna w rzece: Cena wybaczenia"). Scenariusz napisał Steven Knight ("Peaky Blinders", "Spencer", "Locke").

Akcja będzie się toczyć 15 lat po wydarzeniach przedstawionych w widowisku "Skywalker. Odrodzenie". Jego bohaterką będzie grana przez Daisy Ridley Rey, której zadaniem będzie odbudowa zakonu Jedi.

Jakiś czas temu pojawiła się niepotwierdzona plotka, że film ma nosić tytuł "Star Wars: A New Beginning".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones