"Gwiezdne wojny": Adam Driver wróci jako Kylo Ren? Aktor zabiera głos

Joblo / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Gwiezdne+wojny%22%3A+Adam+Driver+wr%C3%B3ci+jako+Kylo+Ren+Aktor+zabiera+g%C5%82os-153441
"Gwiezdne wojny": Adam Driver wróci jako Kylo Ren? Aktor zabiera głos
źródło: Materiały prasowe
Występ w "Gwiezdnych wojnach" oznacza dla wielu aktorów dożywotnie zatrudnienie i szansę na wielokrotne powroty do roli - wystarczy wspomnieć, że Hayden Christensen wciąż grywa Anakina Skywalkera (ostatnio w serialu "Ahsoka"). Daisy Ridley wróci więc jako Rey w przygotowywanym nowym filmie z cyklu. A czy zobaczymy jeszcze kiedyś Kylo Rena? Adam Driver wypowiedział się o szansach na swój powrót do świata "Star Wars".

Adam Driver o swoim powrocie do "Star Wars"GettyImages-1652522489.jpg Getty Images © Mondadori Portfolio


Adam Driver wystąpił jako Kylo Ren w trzech częściach "Gwiezdnych wojen": "Przebudzenie Mocy", "Ostatni Jedi" oraz "Skywalker. Odrodzenie". Czy zobaczymy go jeszcze w tej roli?
 
Kręcą kolejne rzeczy, ale nie ze mną. Nie robię już tego
, powiedział aktor w podcaście "SmartLess".

Zapytany, czy to dlatego, że historia Kylo Rena dobiegła końca, Driver odparł: Tak.

"Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" - zwiastun
Jak zmienił się pomysł na postać Kylo Rena?Driver wyjaśnił też niedawno, w jaki sposób koncepcja jego postaci zmieniła się w trakcie powstawania filmów: 

Miałem w głowie ogólny łuk narracyjny, który chciał przeprowadzić J.J. Abrams. Jego pomysł polegał na tym, że droga Kylo jest przeciwna do drogi Vadera. Vader zaczyna jako najbardziej pewny siebie i oddany ciemnej stronie Mocy. Ale w trzecim filmie jest najbardziej wrażliwy i słaby. Abrams chciał zacząć na odwrót. Nasz bohater miał być wrażliwy i niepewny na początku. W trzecim filmie byłby najbardziej oddany ciemnej stronie. Próbowałem mieć z tyłu głowy tę trajektorię, chociaż nasza opowieść poszła w inną stronę, bo plan zmienił się w trakcie kręcenia.

Co wiemy o nowym filmie ze świata "Star Wars"?Za kamerą nowego, na razie niezatytułowanego filmu ze świata "Gwiezdnych wojen", stanie Sharmeen Obaid-Chinoy (serial "Ms Marvel", nagrodzone Oscarami krótkometrażowe dokumenty "Klinika spalonych twarzy" i "Dziewczyna w rzece: Cena wybaczenia"). Scenariusz napisał Steven Knight ("Peaky Blinders", "Spencer", "Locke").

Akcja będzie się toczyć 15 lat po wydarzeniach przedstawionych w widowisku "Skywalker. Odrodzenie". Jego bohaterką będzie grana przez Daisy Ridley Rey, której zadaniem będzie odbudowa zakonu Jedi.

"Mam parę uwag": Rozmawiamy o "Ostatnim Jedi"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones