Filmweb sp. z o.o.
https://www.filmweb.pl/news/Reynolds+wci%C4%85%C5%BC+walczy+o+spotkanie+Deadpoola+z+Wolverine%27em-129107

Reynolds wciąż walczy o spotkanie Deadpoola z Wolverine'em

  • MovieWeb
  • autor: jp
  • Filmy
Ryan Reynolds nie rezygnuje ze swojego marzenia, by Hugh Jackman wrócił z X-emerytury i ponownie wcielił się w Wolverine'a u boku Deadpoola. Podczas comic-conowego panelu poświęconego wydłużonej wersji "Deadpoola 2" (zatytułowanej "The Super Duper Cut") można było zobaczyć alternatywną wersję pamiętnej sceny po napisach, która tylko dolała oliwy do ognia.

wolverine-deadpool.jpg

Kto widział film do końca, ten pamięta sekwencję, w której Deadpool wykorzystuje maszynę do podróży w czasie Cable'a, by naprawić błędy twórców filmu "X Men Geneza: Wolverine". Reynolds zabija tam poprzednią wersję swojej postaci na oczach zdziwionego Jackmana/Wolverine'a.
 
W specjalnej wersji Deadpool wyznaje Jackmanowi miłość i dodaje: Pewnego dnia twój stary kumpel Wade poprosi cię, żebyś wrócił do gry. Kiedy to zrobi, powiedz "tak".

Fakt, że Wolverine umarł w "Loganie" a Jackman pożegnał się z rolą, to jedno. Kolejnym problemem na drodze do zrealizowania marzenia Reynoldsa może być przejęcie studia Fox przez Disneya. Nie wiadomo, co stanie się wówczas z foksowskim uniwersum X-Men. Można jednak zakładać, że nie ułatwi to Jackmanowi powrotu do roli.

Z drugiej strony Reynolds "wychodził" sobie realizację pierwszego "Deadpoola", więc może i tym razem uda mu się zakrzywić rzeczywistość do swojej woli? Chcielibyście zobaczyć Jackmana i Reynoldsa w filmie o duecie Wolverine/Deadpool?

zobacz też: