SERIAL KILLERS: "The Boys". Oglądacie dalej? Recenzujemy 4 odcinek 4 sezonu

Filmweb autor: , /
https://www.filmweb.pl/news/SERIAL+KILLERS%3A+%22The+Boys%22.+Ogl%C4%85dacie+dalej+Recenzujemy+4+odcinek+4+sezonu-156163
SERIAL KILLERS: "The Boys". Oglądacie dalej? Recenzujemy 4 odcinek 4 sezonu
Na platformie Prime Video zadebiutował dziś czwarty odcinek czwartego sezonu "The Boys". Jak wyglądał dziecięcy pokój Homelandera? Jaką tajemnicę skrywa Sister Sage? Kto naszym zdaniem miał najlepsze sceny akcji? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w najnowszym odcinku programu Serial Killers.

"The Boys": recenzja 4 odcinka czwartego sezonu


Jak podobał nam się czwarty odcinek czwartego sezonu "The Boys"? Naszą recenzję znajdziecie w najnowszym odcinku programu Serial Killers. Zapraszają Łukasz Muszyński i Ewelina Leszczyńska. O czwartym sezonie "The Boys"


W czwartym sezonie "The Boys" zobaczymy szereg nowych postaci. Rosemarie DeWitt, znana m.in. z filmów "Siostra twojej siostry" czy "Rachel wychodzi za mąż", wcieli się w postać matki Hughiego. W roli ojca, Hugh Campbella Seniora, powróci oczywiście znany z poprzednich sezonów Simon Pegg. O nieobecnej matce bohatera była już mowa, ale dotychczas nie pojawiła się na ekranie.

"The Boys" to ekranizacja komiksu, którego twórcami są Garth Ennis i Darick Robertson. Serial opowiada o grupie samozwańczych obrońców sprawiedliwości – tytułowych "Chłopakach" – przeciwstawiających się zdeprawowanym superbohaterom, którzy nadużywają swoich mocy. W obsadzie serialu znaleźli się m.in. Antony Starr (Homelander) i Karl Urban (Billy Butcher),a także Erin Moriarty (Starlight), Jack Quaid (Hughie), Karen Fukuhara (Kimiko), Laz Alonso (Mother's Milk), Tomer Capon (Frenchie), Dominique McElligott (Queen Maeve), Chace Crawford (Deep), Jessie T. Usher (A-Train) i Jensen Ackles (Soldier Boy). 


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones