Filmweb sp. z o.o.
https://www.filmweb.pl/news/SPOILER%3A+Kto+z+%22Zemsty+Sith%C3%B3w%22+pojawi+si%C4%99+w+%22%C5%81otrze+1%22-118822

SPOILER: Kto z "Zemsty Sithów" pojawi się w "Łotrze 1"?

  • Variety
  • autor: mp
  • Filmy
UWAGA! PONIŻSZA WIADOMOŚĆ ZAWIERA SPOILERY FABUŁY FILMÓW Z CYKLU "GWIEZDNE WOJNY".

Screen+Shot+2016-04-07+at+13.03.30-ed.jpg


Gdy tylko potwierdziły się informacje na temat tego, kiedy rozgrywać się będzie akcja "Łotra 1", wszyscy fani zastanawiali się, kogo z nowej trylogii możemy spodziewać się na ekranie. Już jakiś czas temu potwierdzono, że w filmie pojawi się Darth Vader. Teraz inny aktor pochwalił się, że powrócił do świata Gwiezdnych wojen.

Gościem programu "The View" był Jimmy Smits. I w rozmowie z gospodyniami ujawnił, że na chwilę pojawia się w "Łotrze 1". Smits pojawił się w dwóch częściach nowej trylogii: "Ataku klonów" i "Zemście Sithów". Wcielał się w nich w postać Baila Organy, który wychował Księżniczkę Leię będąc jej przybranym ojcem. Bail Organa zginął w "Nowej nadziei", kiedy to Gwiazda Śmierci zniszczyła planetę Alderaan.

Dla Smitsa nie jest to pierwszy powrót do świata "Gwiezdnych wojen" od czasu nowej trylogii. W 2008 roku użyczył głosu Bailowi Organie w grze "Star Wars: The Force Unleashed".

Ile Smitsa rzeczywiście jest w nowym widowisku, przekonamy się za kilka miesięcy. "Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie" trafi do kin na całym świecie w połowie grudnia.

zobacz też: