Orlando Bloom pojedzie w "Gran Turismo"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Orlando+Bloom+pojedzie+w+%22Gran+Turismo%22-147773
Orlando Bloom pojedzie w "Gran Turismo"
źródło: Getty Images
autor: Vivien Killilea
Orlando Bloom dołączył do Davida Harboura i Archiego Madekwe w kinowej adaptacji gry "Gran Turismo". Za sterami projektu stoi Neill Blomkamp. Scenariusz napisali Jason Hall i Zach Baylan. Premierę zaplanowano na 11 sierpnia 2023 roku. 

Co wiemy o filmie "Gran Turismo"?


Film "Gran Turismo" przygotowują studia Columbia Pictures i PlayStation Productions. W przeciwieństwie do ich pierwszego wspólnego projektu, "Uncharted", "Gran Turismo" nie będzie po prostu ekranizacją gry. Szczegóły fabuły wciąż trzymane są w tajemnicy. Wiemy jednak, że film inspirowany będzie prawdziwą historią młodego gracza, który dzięki "Gran Turismo" na tyle rozwinął swoje umiejętności związane z kierowaniem pojazdów wyścigowych, że spełnił swoje marzenie i został zawodowym kierowcą wyścigowym.

Orlando Bloom – skąd go znamy?


Orlando Bloom najlepiej znany jest z ról elfa Legolasa w trylogii "Władcy Pierścieni" Petera Jacksona oraz pirata Willa Turnera w "Piratach z Karaibów". Ostatnio mogliśmy go zobaczyć w filmach "Gniew", "Tożsamość zdrajcy", "Kamdesh. Afgańskie piekło" oraz serialu Amazpn Prime Video "Carnival Row". Użyczył także głosu Księciu Harry'emu w opowiadającej o brytyjskiej rodzinie królewskiej animacji dla dorosłych "The Prince". Aktualnie jego filmografię zamyka romans science fiction "Igła w stogu czasu". Niedawno aktor zakończył pracę na planie komedii "Wizards!", którą produkuje studio A24.

O grze "Gran Turismo


"Gran Turismo" to symulator wyścigów stworzony w 1997 roku przez Kazunoriego Yamauchiego z Polyphony Digital. Od tego czasu gra doczekała się kilkunastu nowych wersji. Ostatnia z nich, "Gran Turismo 7", zadebiutowała w marcu tego roku. Zobaczcie jej zwiastun:

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones