Selena Gomez, prawdziwi gangsterzy i Gucci Mane

https://www.filmweb.pl/news/Selena+Gomez%2C+prawdziwi+gangsterzy+i+Gucci+Mane-94199
Piękna Selena Gomez kojarzona z produkcjami Disneya i Justinem Bieberem postanowiła diametralnie zmienić swój wizerunek. Podjęła się karkołomnego zadania i zagrała w najbardziej oczekiwanym filmie roku - "Spring Breakers". Film nominowany do Złotego Lwa, mocniejszy od "Pulp Fiction" (The Huffington Post), który "hipnotyzuje" (Newsweek), "wzbudza przerażenie i dreszcz ekscytacji" (Collider.com) już od 5 kwietnia będzie można zobaczyć w polskich kinach.(kliknij, aby zobaczyć w całości)

Gomez zagrała u boku prawdziwych gangsterów. Reżyser filmu, Harmony Korine ("Dzieciaki"), stawiając na autentyczność w jednej z ról obsadził znanego rapera - Gucci Mane'a. To muzyk, który na swoim koncie ma nie tylko współpracę z 50 Centem, czy Jamiem Foxxem , ale także kryminalne występki, za które nie raz lądował w więzieniu. Korine odważnie portretując prawdziwe środowisko "gangsta", postanowił podążyć śladami Mane'a -zabierał aktorki do miejsc, gdzie ludzie pałają się "wszelką nielegalną aktywnością pod słońcem".

"Wielu gangsterów w filmie to prawdziwi gangsterzy" – tłumaczył Korine na konferencji podczas festiwalu filmowego w Wenecji. "Gucci Mane, raper z Atlanty, jest dla mnie jak bohater. Akurat był w więzieniu, kiedy do niego zadzwoniłem. Powiedział, że jeśli wyjdzie to chętnie zagra w tym filmie. Więc postaraj się znowu nie trafić za kratki- odparłem. Wiele  z osób, które zatrudniłem to jego znajomi, przyjaciele. Kręciliśmy w miejscach, które istnieją naprawdę, portretując ludzi, którzy tam przebywają".

Postać Gucciego Mane'a to nie jedyny gangster, który pojawia się w filmie "Spring Breakers". Kolejną postacią jest pierwszoplanowy Allien – w tej roli nominowany do Oscara James Franco. W roli szalonych przyjaciółek Gomez zobaczymy - Vanessę Hudgens oraz Ashley Benson. Gucci Mane'a oraz Jamesa Franco usłyszymy także na ścieżce dźwiękowej mistrzowsko stworzonej przez Cliffa Martineza ("Drive") oraz króla dubstepu i elektroniki – Skrillexa. Usłyszymy na niej także Britney Spears, Waka Flocka Flame'a, Birdy czy Meek Milla.

"Spring Breakers" opowiada o wyzwolonych i szalonych dziewczynach, dla których głównym mottem życiowym jest dobra zabawa. Ciąg imprez, niewiarygodnych pomysłów i nieposkromionej fantazji sprowadza cztery ślicznotki w bikini i w kominiarkach, na drogę bezprawia i totalnej rozpusty. Kultowy amerykański reżyser Harmony Korine porywa widza zawrotnym tempem i obrazem, od którego nie można oderwać wzroku.
Informacja sponsorowana

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones