Amazon w ostatniej chwili zmienia datę premiery "Fallout"!

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Serial+%22Fallout%22+na+platformie+Prime+wcze%C5%9Bniej.+Amazon+zrobi%C5%82+prezent+fanom-154961
Amazon w ostatniej chwili zmienia datę premiery "Fallout"!
Amazon znów zrobił prezent fanom gry "Fallout" i po raz kolejny przyspieszył datę premiery serialu "Fallout".

"Fallout" wcześniej na platformie Prime!Pierwotnie Amazon planował premierę "Fallout" na 12 kwietnia. Potem przesunął ją na 11 kwietnia. Teraz okazuje się, że w rzeczywistości jego premiera odbędzie wcześniej, choć bardziej odczują to Amerykanie, a nie Polacy.

Amazon zorganizuje globalną premierę dla fanów pierwszego odcinka "Fallout" już 10 kwietnia o godzinie 18:00 czasu Los Angeles. W Polsce będzie już 11 kwietnia. W czasie premiery fani będą mogli wybrać frakcję i wchodzić w interakcje z innymi fanami dzięki funkcji chatu.

Na Prime zadebiutuje od razu cały sezon "Fallout". Składa się on z ośmiu odcinków.


Amazon zmienia też miejsce produkcji serialu "Fallout"Zmiana daty premiery jest w gruncie rzeczy kosmetyczna. Jednak Amazon zmieni znacznie więcej. Drugi sezon serialu "Fallout" będzie realizowany w Kalifornii. Zdjęcia do pierwszego sezonu kręcono przede wszystkim w Nowym Jorku (część w Utah).

Skąd ta zmiana? Otóż Amazon jest beneficjentem programu dofinansowania produkcji filmowych i serialowych przez stan Kalifornia. Wśród tytułów, które otrzymają wsparcie finansowe, jest właśnie "Fallout". Ten serial otrzymał największą porcję ze 153-milionowego budżetu, bo aż 25 milionów dolarów.

Akcja serialu rozgrywa się w zniszczonym przez nuklearną wojnę Los Angeles. Po zagładzie ludzie muszą żyć w podziemnych bunkrach, żeby chronić się przed promieniowaniem, mutantami i bandytami. Produkcja ma zostać osadzona w tym samym świecie co gry wideo, lecz prezentować zupełnie nową historię.

Showrunnerami serialu są Geneva Robertson-Dworet i Graham Wagner. Pierwsze pięć odcinków wyreżyserował Jonathan Nolan, który wraz z żoną Lisą Joy jest również producentem serialu. Główne role grają Walton Goggins, Ella Purnell, Kyle MacLachlan, Xelia Mendes-Jones oraz Aaron Moten.

Zwiastun serialu "Fallout"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones