"Niezwyciężony". Nowy plakat zawiera spoiler. Ta postać zginęła

The Direct / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Serial+Amazonu+%22Niezwyci%C4%99%C5%BCony%22+z+nowym%2C+spoilerowym+plakatem-152533
"Niezwyciężony". Nowy plakat zawiera spoiler. Ta postać zginęła
Już 3 listopada na platformie Prime zadebiutuje pierwszy odcinek drugiego sezonu serialu "Niezwyciężony". Nic więc dziwnego, że w sieci pojawiają się kolejne materiały promocyjne. Ta grafika zawiera jednak niespodziankę, którą niektórzy mogą uznać za drobny spoiler.

Nowy plakat serialu "Niezwyciężony"W sieci zadebiutował nowy plakat serialu "Niezwyciężony". Wygląda on tak:


Czy zauważyliście spoiler? Jedna z postaci, która pojawia się na grafice, nie powinna się w teorii na niej znaleźć. W siódmy odcinku pierwszego sezonu widzieliśmy bowiem, jak Omni-Man z zimną krwią ją morduje. Tą postacią jest oczywiście Donald, prawa ręka Cecila.

Jakim cudem Donald ma się dobrze (relatywnie, biorąc pod uwagę jej minę) na nowym plakacie? Odpowiedzi na to pytanie na razie nie znamy. Musimy poczekać na premierę drugiego sezonu serialu "Niezwyciężony".

"Niezwyciężony" to ekranizacja komiksu Roberta Kirkmana, autora obrazkowego pierwowzoru "The Walking Dead". Serial opowiada historię licealisty Marka Graysona, syna Ziemianki oraz pochodzącego z kosmosu potężnego Omni-Mana. Tuż po siedemnastych urodzinach chłopak zaczyna odkrywać u siebie supermoce. Jednocześnie powoli zdaje sobie sprawę, że dziedzictwo jego ojca wcale nie jest tak heroiczne, jak mogłoby się wydawać.

Zwiastun 2. sezonu serialu "Niezwyciężony"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones