Sierpniowe nowości na Netflix

  • Informacja nadesłana
Wakacje trwają w najlepsze! Co prawda, pogoda w kratkę, ale na Netflix w sierpniu również mnóstwo kontrastów Znowu zgłębimy umysły morderców, będziemy oglądać walki wrestlerek, a z końcem miesiąca ruszymy na ratunek planecie Thra. Ładujcie baterie! Czeka nas sporo oglądania!

***


1 SIERPNIA



3 21



Marta (Kulesza), gwiazda popularnych seriali, ma 42 lata, jest silna i dominująca. Pomimo sławy i pieniędzy wciąż nie może ułożyć sobie życia. Niestabilna emocjonalnie 40-letnia Kasia (Muskała) tkwi w dalekim od ideału małżeństwie (w roli męża Marcin Dorociński), wychowując nastoletniego syna (Jeremi Protas). Siostry niezbyt za sobą przepadają, kompletnie nie rozumieją i nawet nie starają się zrozumieć swoich życiowych wyborów. Choroby, a w konsekwencji utrata jednego z rodziców zmuszają je do wspólnego działania. Kobiety stopniowo zbliżają się do siebie, odzyskują utracony kontakt, co wywołuje szereg tragikomicznych sytuacji. 

***



3 21



Po nieudanym napadzie na sklep jubilerski kilku jego uczestników spotyka się w opuszczonym magazynie, by ustalić, kto zdradził policji ich plan. Wściekłe psy to nie znający się wzajemnie, najemni gangsterzy o "kolorowych" pseudonimach. Ich zleceniodawcami są Joe Cabot i jego syn Eddie. Prowadzone przez nich wewnętrzne śledztwo polega na rzucaniu wymyślnych przekleństw, wzajemnym oskarżaniu i torturowaniu porwanego policjanta.

***



3 21



Członek elitarnego oddziału S.W.A.T., Jim Street (Colin Farrell), traci pracę po akcji, podczas której jego partner postrzelił zakładnika. Pół roku później sierżant Dan Harrelson (Samuel L. Jackson) proponuje mu członkostwo w reaktywowanej jednostce specjalnej. Po przeszkoleniu załoga dostaje pierwsze zadanie - mają eskortować do więzienia narkotykowego barona. Gangster oferuje 100 mln dolarów każdemu, kto pomoże mu w ucieczce.

***



3 21



Biznesmen Jacob Harlon (Nikolaj Coster-Waldau) trafia do więzienia po spowodowaniu śmiertelnego wypadku. By przetrwać za kratkami, musi nauczyć się obowiązujących w zakładzie karnym reguł, ale również wyrachowania i sprytu. Z czasem Jacob zacznie rozumieć, że jedyną gwarancją na przeżycie jest dołączenie do któregoś z więziennych gangów. Decyzja, którą podejmie, uratuje go od śmierci, ale napiętnuje na resztę życia. Wkrótce po wyjściu z więzienia, przywódcy gangu zmuszą Jacoba do przeprowadzenia zbrojnej operacji przeciwko największym rywalom z ulic Kalifornii. Były skazaniec, chcąc nie chcąc, znajdzie się w sytuacji, w której zaciągnięte długi możne spłacić wyłącznie przelaną krwią.

***


2 SIERPNIA



film oryginalny

3 21



Trzy najlepsze przyjaciółki, które czują się opuszczone w Dzień Matki, jadą do Nowego Jorku, aby zrobić niespodziankę mieszkającym tam dorosłym synom.

***


"Derry Girls", sezon 2.

serial oryginalny

Derry-Girls-Ep-2-2107.jpg



Na horyzoncie widać koniec problemów w Irlandii Północnej. Nie można tego powiedzieć o szkolnych problemach Erin i reszty, które wydają się nie mieć końca.

***


3 SIERPNIA


"Wyznania morderców", sezon 1. 

serial oryginalny

3 21


Mordercy zamknięci w celach śmierci opowiadają o swoich zbrodniach.


***


9 SIERPNIA


"Glow", sezon 3. 

serial oryginalny

3 21



Dziewczyny przygotowują się do występów w legendarnym Vegas. Jednak ich przyjaźni zagrażają odmienne priorytety, uśpione instynkty oraz walka o władzę.

***


"Telefonistki", sezon 4. 

serial oryginalny

1536330708_003549_1536330753_noticia_normal_recorte1.jpg



Rok 1931. Przez kraj przetacza się fala zmian. Przyjaciółki zostają wplątane w sprawę morderstwa. Muszą ją rozwiązać, zanim jedna z nich zostanie skazane na śmierć.

***



film oryginalny

dims.jpeg



Rocko wraca do O-Town po 20 latach spędzonych w kosmosie. Nie podoba mu się nowa rzeczywistość, dlatego postanawia przywrócić na antenę swój ulubiony serial.

***


15 SIERPNIA



3 21


Ben Stiller, Jack Black i Robert Downey Jr. przewodzą doborowej obsadzie w niebywale śmiesznej komedii "Jaja w tropikach"! Kiedy trójka największych gwiazd Hollywood wyrusza do Wietnamu, by nakręcić nowy, wojenny obraz, żaden z nich nie ma pojęcia jak bardzo realistyczne staną się zdjęcia.

***


16 SIERPNIA


"Mindhunter", sezon 2.

serial oryginalny

mindhunter-season-2-date-confirmed.jpg



Zespół ds. analizy behawioralnej w końcu może wykorzystać swoje metody w praktyce, kiedy FBI prowadzi szeroko zakrojone poszukiwania seryjnego mordercy dzieci.

***


"Szukając diagnozy", sezon 1.

serial oryginalny

3 21



Serial dokumentalny, w którym doktor Lisa Sanders korzysta z pomocy postronnych osób, aby postawić diagnozę w rzadkich i tajemniczych przypadkach medycznych.

***



3 21



Wiliam Szekspir, młody dramaturg cierpi na niemoc twórczą i to właśnie w okresie, gdy dostaje zamówienie na sztukę, która może okazać się jego "przepustką do lepszego świata". Pewnego dnia podczas przesłuchania aktorów poznaje urodziwego młodzieńca, któremu powierza jedną z głównych ról. Jednak niechcący Will odkrywa, że jego młody przyjaciel w rzeczywistości jest... kobietą o imieniu Viola. 

***



3 21



Opowieść o mężczyźnie, który za wszelką cenę starał się unikać ryzyka, chociaż pracując w firmie ubezpieczeniowej poświęcił jego analizowaniu całe życie. Nie mógł przewidzieć jednak, że mimo przedsięwzięcia wszelkich możliwych środków gwarantujących błogi, życiowy spokój, pewnego dnia zostanie zdradzony przez nowo poślubioną żonę, upokorzony i całkowicie załamany. Przykre doświadczenia utwierdzają go to tylko w postanowieniu, by od tej pory każdą decyzję rozważać kilkakrotnie i unikać ryzykownych związków. Wtedy na jego drodze staje koleżanka z dzieciństwa - Polly, która przewraca jego ustabilizowane życie do góry nogami. 

***



3 21


"Vanity Fair" to filmowa wersja klasycznej XIX-wiecznej powieści Williama Makepeace Thackeraya, wydanej w Polsce jako "Targowisko próżności". Osią fabuły są losy pięknej, pełnej życia, ambitnej, ale też i wyrachowanej Becky Sharp (Reese Witherspoon), córki podrzędnego angielskiego malarza i francuskiej chórzystki. Osierocona w młodym wieku dziewczyna pragnie za wszelką cenę wyrwać się ze swego otoczenia i zaznać życia pełnego bogactwa i sławy. 


***


30 SIERPNIA



serial oryginalny

3 21



Prequel klasycznego filmu fantasy, w którym trójka młodych Gelflingów odkrywa przerażający sekret i wznieca powstanie przeciw okrutnemu władcy.

***


31 SIERPNIA

"Hotel Transylwania", sezon 1. 


2f0a65a47c157c247014dd6354bafb1bc3f9659254b92dbb67450148db875c3a-181.jpg_ooooxooxox_1280x720.jpg



Serial opowiada o przygodach nastoletniej córki Mavis i jej przyjaciół, a akcja serialu rozgrywa się cztery lata przed wydarzeniami z pierwszej części filmu "Hotel Transylwania".
Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię