Spotkali Venoma i Predatora, a teraz zwiedzą "Strefę mroku"

Bloody Disgusting / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Spotkali+Venoma+i+Predatora%2C+a+teraz+zwiedz%C4%85+%22Stref%C4%99+mroku%22-130858
Riz Ahmed ("Venom") i Jacob Tremblay ("Predator") pojawią się w reboocie klasycznego serialu "Strefa mroku", który powstaje dla stacji CBS. Za sterami projektu stoi Jordan Peele, reżyser i scenarzysta "Uciekaj!".

GettyImages-1044437960.jpg Getty Images © Axelle/Bauer-Griffin
GettyImages-1036974164.jpg Getty Images © Dominik MagdziakObaj pojawią się w trzecim odcinku nowego cyklu zatytułowanym "Kid President". Tremblay będzie tytułowym bohaterem, czyli małoletnim mężem stanu, z kolei Ahmed zagra szefa jego kampanii wyborczej.

Pod producenckim okiem Peele'a scenariusz nowego serialu pisze Marco Ramirez, który będzie również pełnił funkcję showrunnera. Wcześniej pracował on przy takich serialach, jak m.in. "Synowie Anarchii", "Orange Is the new Black" i "Daredevil".
Oryginalna "Strefa mroku" była serialem emitowanym przez stację CBS w latach 1959-1964. Program łączył w sobie elementy fantasy, horroru i science-fiction i miał formę antologii, której każdy odcinek opowiadał zamkniętą, samodzielna historię.

W 1983 powstała pełnometrażowa, nowelowa wersja serialu. Za kamerą tej "Strefy mroku" stali John Landis, Joe Dante, George Miller i Steven Spielberg. W latach 2002-2003 powstała nowa, uwspółcześniona wersja serialu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones