Stephen Lang o scenariuszu piątej części "Avatara"

MovieWeb / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Stephen+Lang+o+scenariuszu+pi%C4%85tej+cz%C4%99%C5%9Bci+%22Avatara%22-143417
Stephen Lang o scenariuszu piątej części "Avatara"
Stephen Lang, który w czterech planowanych kontynuacjach "Avatara", powróci do roli pułkownika Milesa Quaritcha, miał okazję przeczytać ich scenariusze. Szczególnie poruszyła go piąta części hitu Jamesa Camerona. Swoimi wrażeniami podzielił się w wywiadzie, którego z okazji premiery "Nie oddychaj 2" udzielił portalowi Collider.

Aktor nie zdradził wprawdzie szczegółów fabuły, jednak chętnie mówił o towarzyszących mu podczas lektury uczuciach. "Kiedy skończyłem ostatni scenariusz, szlochałem. To po prostu było takie piękne..." – powiedział. Lang jest przekonany, że kiedy film w końcu doczeka się premiery, widzowie będą równie poruszeni jak on.

Lang jest także pełen podziwu dla Jamesa Camerona. Na aktorze zrobił wrażenie sposób, w jaki reżyser wykorzystuje technologię w radzeniu sobie z problemami na planie. 

Na sequel "Avatara" czekamy już od ponad dekady. Początkowo James Cameron planował zrealizować dwie części, ostatecznie zdecydował się jednak nakręcić aż cztery filmy. Aktualnie premiera "Avatara 2" zaplanowana jest na grudzień 2022 roku. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, piąta część trafi na ekrany pod koniec tej dekady.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones