Styczeń w PlayStation Plus - w co zagramy?

PlayStation / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Stycze%C5%84+w+PlayStation+Plus+-+w+co+zagramy-144996
Styczeń w PlayStation Plus - w co zagramy?
PlayStation opublikowało właśnie listę gier, w które bez dodatkowych opłat będą w styczniu mogli zagrać subskrybenci usługi PlayStation Plus. Co wskoczy w miejsce dostępnych w grudniu gier?"PERSONA 5 Strikers" - PlayStation 4

W tej dynamicznej grze akcji RPG, grupa bohaterów przygotowuje wakacyjną wyprawę, a tymczasem w Japonii dochodzi do serii dziwnych zdarzeń, które wymagają ich interwencji. Wyprowadź kontruderzenie przeciw zepsuciu ogarniającemu japońskie miasta i dołącz do Phantom Thieves. Wkrocz do stylowego świata serii PERSONA z nową fabułą, kontroluj drużynę w trakcie napiętych pojedynków, odkryj sekret i ocal osoby uwięzione w centrum kryzysu.

"DIRT 5" - PlayStation 4 i PlayStation 5

To najambitniejszy tytuł w historii tej legendarnej serii wyścigów rajdowych firmy Codemasters. Dzięki nowym funkcjom i zapierającym dech w piersiach doznaniom "DIRT 5" tworzy niepowtarzalny klimat, którego esencją są pasjonujące wyścigi i niepowtarzalny styl. Gracze mogą korzystać z ponad 70 tras w 10 miejscach na całym świecie, przy zmiennej pogodzie oraz niebezpiecznych warunkach. Sprawdź swoje umiejętności poczynając od jazdy po nowojorskim lodzie, poprzez włoskie kamieniołomy, a kończąc na brazylijskich fawelach. Przeżywaj niezapomniane chwile za kierownicą wielu wspaniałych samochodów, wśród których są legendarne auta rajdowe, potężne ciężarówki oraz sprint cary.

"Deep Rock Galactic" - PlayStation 4 I PlayStation 5

Deep Rock Galactic to pierwsza strzelanka FPS z gatunku sci-fi rozgrywana w trybie współpracy. Gracze mogą wcielić się w rolę niepokornego kosmicznego krasnoluda, penetrować otoczenie mogące ulec stuprocentowej destrukcji (nie istnieje z góry wytyczona trasa, można więc ukończyć misję wedle woli graczy) i stawiać czoła niezliczonym hordom obcych.

Gra oferuje tryb współpracy dla czterech graczy. Współdziałaj w grupie podczas prac górniczych i eksploracyjnych, przedzierając się przez gigantyczny system jaskiń pełnych hord śmiertelnie groźnych wrogów oraz cennych zasobów. Pokonuj szeregi obcych jako Strzelec (Gunner), przeprowadzaj rekonesans i oświetlaj jaskinie jako Zwiadowca (Scout), drąż twarde skały będąc Górnikiem (Driller) lub wspieraj sojuszników za pomocą struktur i wieżyczek obronnych, wcielając się w Inżyniera (Engineer).

Powyższe gry będą dostępne od 4 stycznia 2022. Gry z konsoli PlayStation 4 możecie uruchomić dzięki wstecznej kompatybilności na konsolach PlayStation 5.