Co zdradza ten obrazek w kwestii powrotu Riddicka?

Collider / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Vin+Diesel+przygotowuje+fan%C3%B3w+na+film+%22Riddick%3A+Furya%22.+Zobaczcie+now%C4%85+grafik%C4%99-150588
Co zdradza ten obrazek w kwestii powrotu Riddicka?
źródło: Materiały prasowe
Vin Diesel nakręcił już tak dużo części "Szybkich i wściekłych", że łatwo zapomnieć, iż aktor ma w zanadrzu jeszcze jedną serię. "Szybcy i wściekli 10" wejdą do kin już niedługo, a w planach jest już kolejna (rzekomo ostatnia) część, Diesel nie zapomina jednak o postaci Riddicka. Gwiazdor opublikował na Instagramie grafikę zapowiadającą film "Riddick: Furya".
     

Riddick szykuje się do powrotu
Zobaczcie obrazek, jaki opublikował w mediach społecznościowych Vin Diesel, przygotowując fanów na powrót Riddicka. Czy niebieska poświata sugeruje, że w filmie "Riddick: Furya" tytułowy bohater będzie władał nowymi mocami?

"Riddick: Furya" - szczegóły filmuW nowym filmie kosmiczny kryminalista oraz mistrz sztuki przetrwania Richard B. Riddick powraca nareszcie na rodzinną planetę, którą ledwie pamięta. Bohater obawia się, że imperium Necromongerów pozostawiło Furyę w zgliszczach. Jak się jednak okazuje, mieszkańcy nie złożyli broni i walczą teraz z nowym wrogiem.

Legion naszych fanów od lat domagał się tego filmu. Teraz jesteśmy gotowi, by odpowiedzieć na wezwanie - mówi David Twohy - Moja współpraca z Vinem i jego firmą producencką One Race trwa od dwóch dekad. Razem zrobiliśmy trzy filmy, dwie gry wideo, anime oraz internetowe komiksy. Nowy film kinowy będzie powrotem do rodzinnego domu Riddicka, dzięki czemu będziemy mogli opowiedzieć o korzeniach bohatera.  


Seria o Riddicku, choć cieszy się mianem kultowej, nigdy nie była box office'owym przebojem. Zrealizowany w 2000 roku "Pitch Black" przy budżecie w wysokości 23 milionów dolarów zarobił na całym świecie 53,2 mln dolarów. "Kroniki Riddicka" (2004) kosztowały 105 milionów lecz zgarnęły zaledwie 115,8 mln. Ostatni jak dotąd film – "Riddick" (2013) – poradził sobie najlepiej, bo przy kosztach realizacji w wysokości 38 mln jego wpływy wyniosły 98,3 mln dolarów. 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones