WIDEO: Zuza Jabłońska zaśpiewała dla Disneya!

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/WIDEO%3A+Zuza+Jab%C5%82o%C5%84ska+za%C5%9Bpiewa%C5%82a+dla+Disneya-139076
WIDEO: Zuza Jabłońska zaśpiewała dla Disneya!
11 września na ekranach kin zadebiutuje aktorska wersja kultowej animacji Disneya "Mulan"! Jeden z filmowych utworów zaśpiewała Zuza Jabłońska!

Zuza Jabłońska to bez wątpienia jedna z najbardziej charakterystycznych wokalistek młodego pokolenia. Finalistka pierwszej edycji programu "The Voice Kids" ma na swoim koncie m.in. platynę za singiel "Powiedz mi to w twarz", czy współpracę z takimi artystami jak Jan-rapowanie, Siles i Kuba Karaś z The Dumplings. Teraz Zuza pokazuje na co ją stać w piosence "Wierna, odważna i prawa" do najnowszej produkcji Disneya "Mulan". Utwór będzie można usłyszeć na napisach końcowych filmu.


Wzięłam udział w tym projekcie, ponieważ bohaterka Mulan to taka trochę ja. Jest waleczna i odważna, ale stoi też przed ciężkimi wyborami – wyznała Zuza Jabłońska. – Utwór "Wierna, odważna, prawa" mówi o tym, że mimo porażek i zawahań, zawsze po deszczu wychodzi słońce. Poza tym jest to kolejne wyzwanie i ciekawe doświadczenie. Jestem z tych, co lubią podnosić sobie poprzeczkę coraz wyżej. Czuję się również bardzo wyróżniona i zaszczycona, że zostałam zaproszona przez Disneya do zaśpiewania tego utworu – dodała utalentowana wokalistka.

Aby obronić kraj przed najeźdźcami z północy cesarz Chin wydaje dekret nakazujący rekrutację do armii jednego mężczyzny z każdej rodziny. Hua Mulan, najstarsza córka utytułowanego wojownika, decyduje się w tajemnicy wyruszyć na wojnę zamiast niedomagającego już ojca. Przebrana za mężczyznę Hua na każdym kroku poddawana jest próbom wymagającym od niej zmobilizowania wewnętrznej siły i wykorzystania pełni swoich możliwości. W wyniku tej wielkiej przygody dziewczyna staje się niezłomną wojowniczką oraz zdobywa szacunek wdzięcznego narodu i... dumnego ojca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones