Walka Godzilli z Królem Gidorah wyrwie Was z butów

Joblo / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Walka+Godzilli+z+Kr%C3%B3lem+Gidorah+wyrwie+Was+z+but%C3%B3w-126676
Czekacie na nowy film Godzilli? W rozmowie z portalem Collider OShea Jackson Jr, który gra w filmie jedną z drugoplanowych ról, nie krył entuzjazmu nadchodzącą produkcją oraz przeciwnikami, z którymi zmierzy się Król Potworów:


Jako ogromny fan całego uniwersum byłem zszokowany, że w filmie znajdzie się Król Gidorah. Ten Król Gidorah, trójgłowy złoty smok, który miota błyskawicami. I jestem w jednym filmie właśnie z nim. Mamy Mothrę, jest Rodan, no i on, Król Gidorah! Obiecuję Wam, że sceny pojedynku Godzilli z nim nie zapomnicie do końca życia. Jako nerd, jestem nieprawdopodobnie podekscytowany montażem. To będzie film numer 1. Ta walka, to jak ścierają się Godzilla z Królem Gidorah, człowieku, nie mam słów. Lepiej, żeby King Kong miał jakiegoś asa w rękawie. Podekscytowani?

Bohaterami będą pracownicy sekretnej organizacji naukowej Monarch. Badacze spróbują znaleźć ratunek dla ludzkości, gdy pozostające dotąd w ukryciu, traktowane jako mit gigantyczne potwory pojawią się na świecie. Godzilla zmierzy się z Mothrą, Rodanem oraz swoim nemezis, trójgłową bestią Królem Gidorą.

Za kamerą stoi Michael Dougherty ("Upiorna noc Halloween"). W rolach głównych występują Vera Farmiga, Ken Watanabe, Sally Hawkins, Kyle Chandler, Bradley Whitford, Thomas Middleditch, Charles Dance, Aisha Hinds, OShea Jackson Jr., Zhang Ziyi i Millie Bobby Brown.

Premierę zaplanowano na marzec 2019.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones