Will Smith zagra w thrillerze science-fiction "Resistor" na podstawie powieści Daniela Suareza

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Will+Smith+zagra+w+thrillerze+science-fiction+%22Resistor%22-156135
Will Smith zagra w thrillerze science-fiction "Resistor" na podstawie powieści Daniela Suareza
źródło: Getty Images
autor: Matt Winkelmeyer
Box-office'owy sukces "Bad Boys: Ride or Die" już przynosi plony. Wygląda na to, że widowisko podreperowało reputację swojej największej gwiazdy. Will Smith ma już bowiem w zanadrzu kolejny projekt. Aktor ma zagrać w widowisku "Resistor". To ekranizacja powieści "Influx", której autorem jest Daniel Suarez.

O czym opowie "Resistor" z Willem Smithem?
"Influx" to thriller science-fiction. Jego bohaterem jest fizyk Jon Grady, który razem ze swoim zespołem tworzy urządzenie manipulujące siłą grawitacji – wynalazek, który zrewolucjonizuje dyscyplinę fizyki i zmieni przyszłość. Spodziewany rozgłos jednak nie nadchodzi. Zamiast tego laboratorium Grady'ego zostaje zamknięte przez sekretną organizację znaną jako Biuro Kontroli Technologii. Jej zadaniem jest ukrywanie prawdy o postępie technologicznym i zapobieganie społecznym rozruchom, jakie ten mógłby sprowokować. Grady odmawia współpracy i trafia do więzienia. Razem z innymi zbuntowanymi intelektualistami spróbuje jednak przeciwstawić się wrogowi.
   
Pierwszą wersję scenariusza napisał Zak Olkewicz ("Bullet Train", "Demeter: Przebudzenie zła"), a poprawki na tekst naniósł Eric Singer ("American Hustle", "Top Gun: Maverick"). Projekt powstaje dla studia Sony Pictures. Na razie nie wiemy, kto stanie za kamerą.

"Bad Boys: Ride or Die" - zwiastun
O czym opowiada film "Bad Boys: Ride or Die"?Kiedy kapitan Howard zostaje niesłusznie oskarżony o przestępstwa związane z narkotykami, Bad Boys przysięgają oczyścić jego imię. Ale gdy zbliżają się do odkrycia prawdy, Mike i Marcus sami zostają wrobieni. Ścigani przez policję, na celowniku karteli, ścigani przez każdy gang w mieście...

Gwiazdami produkcji są Will Smith i Martin Lawrence. W obsadzie znaleźli się i inni weterani serii: Vanessa Hudgens, Alexander Ludwig i Paola Núñez. Nowymi nabytkami są z kolei: Eric Dane, Ioan Gruffudd i Rhea Seehorn. Na planie pojawiła się również Tasha Smith, która zastąpiła Theresę Randle w roli żony Marcusa.

Całość wyreżyserowali twórcy "Bad Boys for Life" Adil El Arbi i Bilall Fallah.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones