Wrócimy na "Niebiańską plażę"?

The Playlist / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Wr%C3%B3cimy+na+%22Niebia%C5%84sk%C4%85+pla%C5%BC%C4%99%22-127192
Alex Garland promuje właśnie swój najnowszy film - "Anihilację". Odpowiadał między innymi na pytania użytkowników portali Reddit. To właśnie w trakcie sesji AMA miał zapowiedzieć nową ekranizację "Niebiańskiej plaży".


Jest to powieść, którą wiele lat temu napisał Garland. Została ona zekranizowana jako "Niebiańska plaża", a w głównej roli wystąpił młody Leonardo DiCaprio. Obraz nie został zbyt ciepło przyjęty. Fanki młodego gwiazdora nie były zadowolone z tego, co zobaczyły na ekranie.

Teraz Garland zapowiada, że może powstać nowy film na bazie jego powieści. Nad "The Beach" pracuje już ponoć ktoś bardzo utalentowany. Nie chciał jednak zdradzić, kto to jest.

Bohaterem oryginału jest Richard, młody Amerykanin znudzony cywilizacją. Zostawia więc wszystko za sobą i wyrusza na spotkanie prawdziwej przygody, dla której jest gotów zaryzykować nawet swe życie. Lecz gdzieś na pewnej idealnej, wręcz nierzeczywistej plaży odkrywa, że marzenia mają swoją cenę. Okazuje się, że owa niebiańska plaża kryje w sobie tajemnicę, za którą wielu gotowych jest zginąć.