Zabójczo dobry hotel. Oto zwiastun "The Continental", serialu z uniwersum Johna Wicka

youtube.com / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Zab%C3%B3jczo+dobry+hotel.+Oto+zwiastun+%22The+Continental%22%2C+serialu+z+uniwersum+Johna+Wicka-151704
Zabójczo dobry hotel. Oto zwiastun "The Continental", serialu z uniwersum Johna Wicka
Czekacie na "The Continental: From the World of John Wick"? Serial zadebiutuje już 22 września. Zobaczcie nowy, napakowany akcją zwiastun: O czym opowie "The Contintental"?


Bohaterami serialu będą młody Winston i młody Charon, w których w cyklu "John Wick" wcielają się odpowiednio Ian McShane i zmarły niedawno Lance Reddick

Każdy z trzech odcinków "The Continental"  ma trwać 90-minut. Będą to minifilmy, które opowiedzą jedną historię zamykającą się w okresie lat 70. Nie spodziewajcie się więc skoków czasowych do czasów współczesnych. W roli Winstona wystąpi Colin Woodell, a Charona zagra Ayomide Adegun. W obsadzie znaleźli się także m.in. Mel Gibson, Katie McGrath, Nhung Kate i Jessica Allain.

Pojawili się showrunnerzy, usłyszeliśmy dużo pomysłów i dyskutowaliśmy, czy akcja powinna rozgrywać się w trakcie filmów o Johnie Wicku, czy kiedy indziej. Postanowiliśmy zrealizować prequel, inne ramy czasowe dały nam dużo wolności – wyjaśniła producentka Erica Lee.

Myślę, że ludzie kochają dowiadywać się o kolejnych hotelach i zbierać okruszki informacji, oglądając filmy o Johnie Wicku. W każdym z nich ujawniamy jednak niewiele o każdej z postaci i każdym hotelu. Myślę, że widzowie chętnie pokopią się głębiej, żeby dowiedzieć się na przykład, jak wygląda ekipa sprzątająca albo personel w Continentalu. Jak się dostać do hotelu? Jak powstają złote monety? W naszym serialu będziemy w stanie zgłębić szereg tych pytań - dodała Lee.

Premiera w USA będzie miała miejsce na platformie Peacock. Na świecie "The Continental" ma być dystrybuowany za pośrednictwem serwisu Amazon Prime Video.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones