"365 dni" megahitem na platformie Netflix

Filmweb
https://www.filmweb.pl/news/%22365+dni%22+megahitem+na+platformie+Netflix-138103
"365 dni" megahitem na platformie Netflix
Blanka Lipińska ma powody do radości. Ekranizacja jej bestsellerowej powieści "365 dni" okazała się  wielkim międzynarodowym przebojem na serwisie streamingowym Netflix.

Film erotyczny Barbary Białowąs i Tomasza Mandesa znalazł się w czołówce najchętniej oglądanych tytułów na platformie m.in. w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Jak podaje serwis Wirtualne Media, do popularności "365 dni" przyczynił się m.in. TikTok, gdzie w reakcji na polską produkcję powstało już 265 mln filmików.

"365 dni" to opowieść o pożądaniu i pragnieniach. Massimo Torricelli, młody i przystojny szef sycylijskiej rodziny mafijnej po zamachu, w którym ginie jego ojciec, jest zmuszony przejąć rządy. Laura Biel jest dyrektorką sprzedaży w luksusowym hotelu. Odnosi sukcesy zawodowe, ale w życiu prywatnym brakuje jej namiętności. Podejmuje ostatnią próbę ratowania związku. Razem z partnerem i przyjaciółmi leci na Sycylię. Laura nie spodziewa się, że na jej drodze stanie Massimo – najniebezpieczniejszy mężczyzna na wyspie, który porwie ją, uwięzi i da 365 dni na pokochanie go.

Główne role w filmie "365 dni" zagrali Michele Morrone i Anna-Maria Sieklucka, a partnerują im m.in. Magdalena Lamparska, Bronisław Wrocławski, Natasza Urbańska i Otar Saralidze.


Zachęcamy Was do obejrzenia naszej relacji z uroczystej premiery "365 dni", a także odsłuchania podcastu "Mój Ulubiony Film" z udziałem Blanki Lipińskiej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones