"Barbie": John Cena jako Ken-syrena. Zobacz zdjęcie

Collider / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Barbie%22%3A+John+Cena+jako+Ken-syrena.+Zobacz+zdj%C4%99cie-151459
"Barbie": John Cena jako Ken-syrena. Zobacz zdjęcie
źródło: Getty Images
autor: Dia Dipasupil
Producentom filmu "Barbie" udało się zebrać na planie imponującą obsadę. Prócz odtwórców głównych ról, Margot Robbie i Ryana Goslinga, na ekranie pojawią się m.in. Dua Lipa, Will Ferrell, Simu Liu, Issa Rae, America Ferrera oraz Kate McKinnon. Epizod w filmie zalicza również gwiazdor "Peacemakera" oraz "Szybkich i wściekłych" John Cena, który wciela się w Kena-syrenę. Wytwórnia Warner Bros. ujawniła właśnie, jak prezentuje się aktor w komedii Grety Gerwig.         


"Barbie" – o czym opowie film?Barbie zostaje wygnana z krainy Barbieland za to, że nie jest wystarczająco doskonała. Bohaterka wyrusza więc w podróż po prawdziwym świecie, w którym przeżywa niesamowite przygody. W rozmowie z "Variety" Robbie, która jest również producentką przedsięwzięcia, zdradziła, że film będzie zastrzykiem pozytywnej energii oraz inspiracją dla pragnących spełniać marzenia młodych widzów. 

"Barbie" zadebiutuje w kinach w najbliższy piątek. Analitycy szacują, że w samych Stanach Zjednoczonych film zarobi w pierwszy weekend aż 100 milionów dolarów.   

Fenomen BarbieBarbie trafiła na rynek w 1959 roku. Wkrótce stała się najpopularniejszą lalką świata i fenomenem popkultury. Dziś jej logiem sygnuje się nie tylko zabawki, ale też zestawy gadżetów, książki, komiksy, gry wideo czy serię filmów animowanych. Marka warta jest setki milionów dolarów.

 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones