"Hobbit: Pustkowie Smauga" na Blu-Ray i DVD od 22 kwietnia

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/%22Hobbit%3A+Pustkowie+Smauga%22+na+Blu-Ray+i+DVD+od+22+kwietnia-104230
Produkcja New Line Cinema i Metro-Goldwyn-Mayer Pictures (MGM) wyreżyserowana przez zdobywcę Oscara Petera Jacksona, "Hobbit: Pustkowie Smauga", zadebiutuje na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD już 22 kwietnia w ofercie Galapagos Films. Druga z trzech części filmowej trylogii oparta jest na ponadczasowym arcydziele "Hobbit, czyli tam i z powrotem" J.R.R. Tolkiena. Nominowany do trzech Oscarów film "Hobbit: Pustkowie Smauga" to epicka przygoda, która przeniesie widzów ponownie w fantastyczny świat Śródziemia.
Bilbo Baggins (Martin Freeman), podobnie jak inne Hobbity, ponad wszystko kocha święty spokój. Jednak nieoczekiwana wizyta czarodzieja Gandalfa (Ian McKellen) staje się dla niego początkiem kłopotów i… wielkiej przygody. 

Pojawiający się w norce Hobbita w towarzystwie Krasnoludów czarodziej, namawia Bilbo by ten przyłączył się do niebezpiecznej wyprawy, której celem jest zdobycie olbrzymiego skarbu Krasnoludów 
z Samotnej Góry i pokonanie strzegącego go straszliwego smoka Smauga. Mimo wątpliwości przewodzącego eskapadzie Thorina Dębowej Tarczy (Richard Armitage) Gandalf przekonuje wszystkich, że Bilbo jest niezbędnym członkiem drużyny, a ten – choć niechętnie – ostatecznie przyłącza się do wyprawy. Tak rozpoczyna się największa i najniebezpieczniejsza przygoda w życiu Bilbo Bagginsa. Zanim bowiem on i jego przyjaciele dotrą do Samotnej Góry będą musieli pokonać wiele niebezpieczeństw oraz przebyć ziemie zamieszkałe przez okrutnych Orków i Gobliny. 

Druga część superprodukcji "Hobbit" opowiada o dalszych przygodach Bilbo, Gandalfa i ich przyjaciół. Choć udało im się uciec z zasadzki Orków, ich życie nadal jest w niebezpieczeństwie. Tropem Krasnoludów cały czas podążają żądni krwi wrogowie, a następny etap ich wędrówki wiedzie przez owianą złą sławą Mroczną Puszczę. Niestety, w jej ostępy Bilbo i Krasnoludy zapuszczą się sami, bowiem Gandalf odłączy się od nich, by w towarzystwie czarodzieja Radagasta (Sylvester McCoy) zbadać niepokojące doniesienia na temat powrotu do Śródziemia przerażających Nazguli. 

Przeprawa przez Mroczną Puszczę okaże się jednym z najtrudniejszych etapów wyprawy. Bilbo i jego towarzysze zmierzą się nie tylko z zamieszkującymi tę krainę krwiożerczymi bestiami, ale również z niechętnym Krasnoludom królem Thraduilem (Lee Pace). Na drodze ku górze leży również rządzone przez skorumpowane władze miasto Esgaroth, którego mieszkańcy wrogo odnoszą się do Bilbo i jego towarzyszy. Jednak największym wyzwaniem okaże się spotkanie z potężnym smokiem Smaugiem...

WYDANIA BLU-RAY 3D,  BLU-RAY I DVD

Film "Hobbit: Pustkowie Smauga" na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD zadebiutuje już 22 kwietnia. Wydania zawierają film w polskiej wersji językowej (dubbing i napisy) oraz wyjątkowe dodatki specjalne:

• PETER JACKSON ZAPRASZA NA PLAN FILMOWY
Zobacz filmowe wyzwania i wybierz się z reżyserem w podróż do Mrocznej Puszczy, Miasta 
Na Jeziorze i Dale – to tam były kręcone najbardziej niesamowite sceny z filmu.
• MATERIAŁY PRODUKCYJNE: Udaj się za kulisy filmu.
• NOWA ZELANDIA: DOM ŚRÓDZIEMIA, część 2

Więcej informacji o premierach DVD i Blu-ray na profilu: facebook.com/MojeFilmyDVD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones