"Indiana Jones 5" nie będzie końcem. To początek serii spin-offów

Latino Review / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Indiana+Jones+5%22+nie+b%C4%99dzie+ko%C5%84cem.+To+pocz%C4%85tek+serii+spin-off%C3%B3w-140784
"Indiana Jones 5" nie będzie końcem. To początek serii spin-offów
Jak wiadomo, producent Frank Marshall publicznie zadeklarował, że Indiana Jones jest tylko jeden i jest nim Harrison Ford. To jednak wcale nie oznacza, że planowany "Indiana Jones 5" będzie końcem cyklu. A w każdym razie tak sugeruje krążąca ostatnio po sieci plotka.

Jak donosi Daniel Richtman, "Indiana Jones 5" da początek co najmniej kilku spin-offom. Zaś każdy z tych spin-offów ma doczekać się sequeli. W ten sposób nie będzie potrzeby zmiany aktora grającego Indianę Jonesa, a jednocześnie cykl nie dobiegnie końca.

Jakie są pomysły na spin-offy? Tego na razie nie wiadomo. Podobnie jak nie wiemy też nic o przygodach, jakie czekając Indianę Jonesa w piątym filmie. Obraz jest w przygotowaniu od wielu lat, a jego scenariusz przechodził liczne metamorfozy.

"Indiana Jones 5" będzie pierwszą częścią przygód słynnego filmowego archeologa, której nie wyreżyseruje Steven Spielberg. Będzie on jedynie pełnił funkcję producenta. Na stołku reżysera zastąpił go James Mangold, autor "Logana: Wolverine'a" i "Le Mans '66".

"Indiana Jones 5" pierwotnie miał trafić do kin w 2019 roku. Obecnie jego data premiery to 29 lipca 2022 roku.
Udostępnij: