"John Wick 4": co znajdzie się w rozszerzonej wersji filmu? Reżyser ujawnia

Collider / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22John+Wick+4%22%3A+co+znajdzie+si%C4%99+w+rozszerzonej+wersji+filmu+Re%C5%BCyser+ujawnia-151243
"John Wick 4": co znajdzie się w rozszerzonej wersji filmu? Reżyser ujawnia
Mamy dobrą informację dla wszystkich, którzy czuli niedosyt po seansie trwającego 169 minut "Johna Wicka 4". Twórca cyklu Chad Stahelski ujawnił, że pracuje aktualnie nad rozszerzoną, reżyserską wersją filmu.  

Fani Johna Wicka mogą spodziewać się od 10 do 15 minut nowego materiału. W wersji kinowej wycięliśmy długi fragment rozgrywający się w Berlinie - relacjonuje Stahelski w wywiadzie dla serwisu ComicBookMovie.com - Wraz z nim wyleciała w całości postać znana jako Frau. John miał z nią całkiem zabawną scenę. Wypadła także inna scena z Tropicielem, a także kilka fragmencików z akcją.

Zdaniem Stahelskiego wszystkie materiały, które nie znalazły się w wersji kinowej, są naprawdę świetne. Reżyser zmuszony był jednak usunąć je, ponieważ spowalniały tempo akcji.


O czym opowiada "John Wick 4"?Ceny idą w górę, więc także stawka za głowę legendarnego zabójcy, Johna Wicka, przebiła już sufit. Stając do ostatecznego pojedynku, który może dać mu upragnioną wolność i zasłużoną emeryturę, John wie, że może liczyć tylko na siebie. Dla niego, to nic nowego. To co zmieniło się tym razem, to fakt, że przeciwko sobie ma całą międzynarodową organizację najlepszych płatnych zabójców, a jej nowy szef, markiz de Gramond jest równie wyrafinowany, co bezlitosny. Zanim John stanie z nim oko w oko, będzie musiał odwiedzić kilka kontynentów mierząc się z całą plejadą twardzieli, którzy wiedzą wszystko o zabijaniu. Tuż przed wielkim finałem tej morderczej symfonii, John Wick trafi na trop swojej dalekiej rodziny, której członkowie mogą mieć decydujący wpływ na wynik całej rozgrywki.


W czwartym odcinku Keanu Reevesowi partnerują m.in. Bill Skarsgård, Donnie Yen, Hiroyuki Sanada, Rina Sawayama, Shamier Anderson, Lance Reddick oraz Ian McShane.


"John Wick 4" zarobił w kinach na całym świecie ponad 430 milionów dolarów.   

Zwiastun filmu "John Wick 4"
Film zarobił na całym świecie 432 miliony dolarów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones