"Maczeta 3" wciąż z szansą na realizację

MovieWeb / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Maczeta+3%22+wci%C4%85%C5%BC+z+szans%C4%85+na+realizacj%C4%99-130835
Film "Maczeta zabija" okazał się finansową klapą, zarabiając na całym świecie zaledwie  15 milionów dolarów przy 20-milionowym budżecie. Wygląda jednak na to, że twórcy wciąż mają w planach jego kontynuację.


Odtwórca tytułowej roli Danny Trejo zapewnił ostatnio, że reżyser Robert Rodriguez pracuje nad sequelem i na pewno będzie on niewyobrażalnie szalony. Niestety, aktor nie był w stanie odpowiedzieć na pytanie, kiedy miałyby rozpocząć się zdjęcia: Powiem tak... Robert ma swój własny rozkład zajęć. Wiem, że pracuje w tej chwili nad dużym filmem.

Przypomnijmy, że Rodriguez kończy aktualnie postprodukcję widowiska "Alita: Battle Angel". W planach ma również superprodukcję science fiction "Hypnotic", którą szykuje ze scenarzystą Maksem Borensteinem.

"Machete Kills Again... In Space" będzie domknięciem trylogii zainspirowanej fałszywym zwiastunem z dyptyku "Grindhouse". W skład serii wchodzą "Maczeta" (2010) oraz "Maczeta zabija" (2013). Głównym bohaterem jest były agent federalny Machete Cortez, który stawia czoła najpodlejszym szumowinom i wiedzie meksykański lud na barykady. W finale drugiej części swoich przygód wąsaty heros na zlecenie prezydenta USA wyrusza w kosmos, aby dopaść handlarza bronią Voza (Mel Gibson).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones