"Mr. & Mrs. Smith": Maya Erskine zamiast Phoebe Waller-Bridge

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Mr.+%26+Mrs.+Smith%22%3A+Maya+Erskine+zamiast+Phoebe+Waller-Bridge-146098
"Mr. & Mrs. Smith": Maya Erskine zamiast Phoebe Waller-Bridge
źródło: Getty Images
autor: Charley Gallay
Znana najlepiej z serialu "PEN15" Maya Erskine dołączyła do obsady produkcji Amazonu "Mr. & Mrs. Smith". Aktorka wcieli się w postać, którą pierwotnie miała zagrać Phoebe Waller-Bridge.

"Mr. & Mrs. Smith": nowa wersja hitu z 2005 rokuO angażu Erskine poinformował Donald Glover, gwiazda oraz współautor serialu. Jest kozacka - skomplementował nową ekranową partnerkę aktor w wywiadzie dla magazynu "Interview" - To ekscytujące. Kocham ten serial. Właśnie pracuje nad scenariuszem finału.

"Mr. & Mrs. Smith" to serial inspirowany filmem z 2005 roku w Bradem Pittem i Angeliną Jolie w rolach głównych. Tytułowi bohaterowie to zmagająca się z kryzysem małżeńskim para, a zarazem płatni zabójcy pracujący dla dwóch konkurujących ze sobą tajnych agencji. Pewnego dnia pan i pani Smith otrzymują ten sam rozkaz: mają zlikwidować groźnego mordercę. Nie zdają sobie jednak sprawy, że celem jest ich druga połówka. Film w reżyserii Douga Limana okazał się wielkim hitem kasowym, zarabiając blisko pół miliarda dolarów.

Pierwotnie w tytułowych bohaterów serialu "Mr. & Mrs. Smith" mieli wcielić się Waller-Bridge i Glover. Aktorzy pracowali ze sobą wcześniej przy widowisku "Han Solo: Gwiezdne wojny - historie". We wrześniu ubiegłego roku okazało się jednak, że gwiazda "Fleabag" zrezygnowała z udziału w projekcie z powodu dzielących ją z ekranowym partnerem różnic artystycznych. Nadal ją lubię. Mam nadzieję, że ona mnie też - stwierdził Glover w rozmowie z "Interview".

Erskine będzie można wkrótce zobaczyć w serialu "Obi Wan Kenobi", który zadebiutuje na Disney+ w przyszłym miesiącu.

Zwiastun filmu "Mr. & Mrs. Smith"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones