"Niezwyciężony": nowy zwiastun ujawnia, kiedy zobaczymy 2. sezon

youtube.com / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Niezwyci%C4%99%C5%BCony%22%3A+zwiastun+2.+sezonu.+Kiedy+zobaczymy+nowe+odcinki-149246
"Niezwyciężony": nowy zwiastun ujawnia, kiedy zobaczymy 2. sezon
Serwis streamingowy Amazon Prime Video zaprezentował pierwszą zapowiedź drugiego sezonu serialu animowanego "Niezwyciężony". Jak możemy się z niej dowiedzieć, nowe odcinki zadebiutują na platformie pod koniec 2023 roku.

"Niezwyciężony": zwiastun 2. sezonu
"Niezwyciężony": o czym opowiada serial?"Niezwyciężony" to ekranizacja komiksu Roberta Kirkmana, autora obrazkowego pierwowzoru "The Walking Dead". Serial opowiada historię licealisty Marka Graysona, syna Ziemianki oraz pochodzącego z kosmosu potężnego Omni-Mana. Tuż po siedemnastych urodzinach chłopak zaczyna odkrywać u siebie supermoce. Jednocześnie powoli zdaje sobie sprawę, że dziedzictwo jego ojca wcale nie jest tak heroiczne, jak mogłoby się wydawać.


W gwiazdorskiej obsadzie "Niezwyciężonego" znaleźli się: Steven Yeun, J.K. Simmons, Sandra Oh, Zazie Beetz, Mark Hamill, Walton Goggins, Jason Mantzoukas, Zachary Quinto, Mahershala Ali oraz Seth Rogen. Ten ostatni jest również jednym z producentów wykonawczych serialu.

Pierwszy sezon "Niezwyciężonego" zadebiutował na Prime Video 25 marca 2021 roku. Miesiąc później szefostwo platformy dało zielone światło na realizację drugiej i trzeciej transzy odcinków.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones