James Gunn zaczął prace nad "Peacemakerem 2". Co z "Supermanem"?

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Peacemaker%22.+James+Gunn+zacz%C4%85%C5%82+zdj%C4%99cia+do+2.+sezonu+serialu+DC-155061
James Gunn zaczął prace nad "Peacemakerem 2". Co z "Supermanem"?
źródło: Getty Images
autor: Axelle/Bauer-Griffin
James Gunn jest człowiekiem z podzielną uwagą. Od jakiegoś czasu przebywa na planie widowiska DC "Superman", jednak w sobotę wrzucił na Threads post, w którym chwali się, że jest na planie drugiego sezonu serialu "Peacemaker", do którego zdjęcia właśnie ruszyły. Jak to możliwe?

"Peacemaker" - ruszyły prace nad 2. sezonemChoć fani są oczywiście zachwyceni tym, że prace nad 2. sezonem "Peacemakera" ruszyły, to jednak część zadaje sobie pytanie o to, jakim cudem James Gunn może być na planie serialu i jednocześnie kręcić "Supermana".

W odpowiedzi Gunn przypomniał, że nie będzie reżyserem wszystkich odcinków serialu. Trzy inne osoby wspomogą go w tej pracy. On sam stanie za kamerą tylko kilku odcinków, które będą kręcone wtedy, kiedy nie będzie potrzebny na planie "Supermana".


Czy "Peacemaker" jest częścią nowego DC?Pierwszy sezon serialu "Peacemaker" powstał jeszcze za czasów starego reżimu w DC Studios. Kiedy James Gunn został współszefem studia, powstało pytanie o status jego serialu.

Gunn niedawno ostatecznie rozwikłał zagadkę i ogłosił: wszystko, co widzieliśmy w pierwszym sezonie serialu "Peacemaker", nie stanowi kanonu nowego uniwersum. Jednak drugi sezon serialu będzie już częścią DCU.

Oceniamy pierwszy sezon serialu "Peacemaker"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones