"Piękna i bestia" na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD od 17 sierpnia

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/%22Pi%C4%99kna+i+bestia%22+na+Blu-ray+3D%2C+Blu-ray+i+DVD+od+17+sierpnia-124504
Historia i uwielbiani przez fanów klasycznej animacji bohaterowie, ożywają na ekranie w spektakularnej aktorskiej adaptacji arcydzieła Disneya. W rolach tytułowych Emma Watson i Dan Stevens, a obok nich plejada gwiazd kina. "Piękna i Bestia" w reżyserii Billa Condona zadebiutuje na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD w ofercie Galapagos Films już 17 sierpnia! W wydaniach Blu-ray i Blu-ray 3D pojawi się wyjątkowa możliwość obejrzenia filmu w trzech wersjach ścieżki dźwiękowej – oryginalnej (znanej z wersji kinowej), z uwerturą oraz w wersji karaoke. 


Fabuła jednej z najbardziej uwielbianych baśni wszech czasów ożyła w nowej adaptacji i gwiazdorskiej obsadzie, z udziałem Emmy Watson (Bella), Dana Stevensa (Bestia), Lukea Evansa (Gaston), Kevina Klinea (Maurycy), Josha Gada (Le Fou), Ewana McGregora (Płomyk), Stanleya Tucciego (Cadenza), Audry McDonald (Mme de Garderobe), Gugu Mbatha-Raw (Puf Puf), Hattie Morahan (Agata), Nathana Macka (Bryczek), Iana McKellena (Trybik) i Emmy Thompson (Pani Imbryk).

Film wyreżyserował Bill Condon, a scenariusz na podstawie animacji z 1991 r. napisali Stephen Chbosky i Evan Spiliotopoulos. Za muzykę odpowiada Alan Menken. Ścieżka dźwiękowa zawiera nowe nagrania słynnych piosenek znanych z animowanego pierwowzoru autorstwa Menkena i Howarda Ashmana oraz trzy nowe utwory skomponowane przez Menkena i Tima Ricea.

W wydaniach Blu-ray 3D, i Blu-ray nie brakuje unikalnych i atrakcyjnych dodatków. Miłośników filmowej kuchni z pewnością zainteresują: ponad 10 minut scen, które zostały usunięte w trakcie montażu, przepiękna historia o niesamowitych kobietach opowiedziana przez Emmę Watson oraz przeróżne muzyczne smaczki, m.in. teledysk do piosenki "Beauty and the Beast" w wykonaniu Ariany Grande i Johna Legenda czy utwór napisany specjalnie do aktorskiej wersji filmu "How Does A Moment Last Forever?" we wzruszającej wersji Celine Dion,  której piosenka  26 lat wcześniej pojawiła się na ścieżce dźwiękowej animowanej wersji filmu.  

WYDANIE BLU-RAY 3D, BLU-RAY I DVD
Superprodukcja "Piękna i Bestia" zadebiutuje na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD 17 sierpnia. W wersji Blu-ray 3D i Blu-ray dostępne są 3 opcje odtwarzania filmu: Standardowa (znana z wersji kinowej)  Z uwerturąOdtwarzanie w trybie Karaoke 

Wydania Blu-ray 3D i Blu-ray  zawierają wyjątkowe materiały dodatkowe:Magiczny początek Urok baśni Kobiety w "Pięknej i Bestii"Od piosenki do filmu: jak powstawały sceny muzyczne "Słońca dni" – wersja rozszerzona z wstępem Billa Condona Sceny niewykorzystane Magiczne chwile z Celine Dion "Piękna i Bestia" – teledysk w wykonaniu Ariany Grande i Johna Legenda Jak powstawał teledysk "Piękna i Bestia" Wybór 12 piosenek z filmu 


Więcej informacji o premierach DVD, Blu-ray, Blu-ray 3D na profilu: facebook.com/MojeFilmyDVD