"Wikingowie: Walhalla" z 2. i 3. sezonem

/Film / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Wikingowie%3A+Walhalla%22+z+2.+i+3.+sezonem-145780
"Wikingowie: Walhalla" z 2. i 3. sezonem
Będzie drugi i trzeci sezon serialu "Wikingowie: Walhalla". I to szybciej niż myślimy - zdjęcia do drugiego sezonu już się zakończyły (i zobaczymy go w 2023 roku), natomiast na plan trzeciej serii ekipa wejdzie już na wiosnę. 

Dla kogoś, kto śledził informacje na temat serialu, nie będzie to wielkim zaskoczeniem. Już we wrześniu 2021 roku spekulowano, że plotki o 24 odcinkach nie były przypadkowe, zaś Netflix planuje trzy ośmioodcinkowe serie. Dziś doczekaliśmy potwierdzenia tych słów. Dobra wiadomość?  


"Wikingowie" - o czym opowiada "Walhalla"?Fabuła nowego serialu rozgrywa się na początku XI wieku i pokazuje historię najsłynniejszych wikingów, czyli Leifa Eriksona, Freydis, Haralda Srogiego i normańskiego króla Wilhelma Zdobywcy. Bohaterowie będą przecierają szlaki i walczyć o przetrwanie w ciągle zmieniającym się i ewoluującym świecie.

W rolach głównych m.in. Sam Corlett ("Chilling Adventures of Sabrina") jako pochodzący z silnie zżytej rodziny, przesiąkniętej starymi pogańskimi wierzeniami Leif Erikson, Frida Gustavsson ("Wiedźmin") jako jego siostra Freydís Eríksdotter, Leo Suter ("Sanditon") jako urodzony w szlacheckiej rodzinie Wikingów Harald Srogi oraz Bradley Freegard ("Zaczęło się w środę") w roli Króla Danii, Kanuta Wielkiego. A także Jóhannes Jóhannesson ("Bloodshot"), Laura Berlin (cykl "Czerwień rubinu"), David Oakes ("Studniówk@"), Caroline Henderson ("Gooseboy"), Pollyanna McIntosh ("Hap i Leonard") oraz Asbjørn Krogh Nissen ("Równonoc"). 

"Wikingowie: Valhalla" - zobacz zwiastun
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones